Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde evde temizlik yaptığı sırada kulaklığını bahçe tentesinin üzerine düşüren Çin uyruklu Zhang Yuxi (32), kulaklığını almak için balkondan sarkarak tentenin üzerine indi. Tentenin kopması ile bir anda yaklaşık 3 metre yükseklikten yere çakılan kadının yerde hareketsiz bir şekilde yattığını gören komşuları durumu 112'ye bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler, acı içerisinde yerde yatan kadına ilk müdahalesini olay yerinde yaptı.

Talihsiz kadın, ilk müdahalenin ardından Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Polis ekipleri ise yaşanan olay üzerine inceleme başlattı.

"TENTEYE BASMASI İLE DÜŞMESİ BİR OLDU"

Yaşanan o anları anlatan Turan Avcı, "Bayan orada bir şeyler ile uğraşıyordu. Kulaklığını almak için aşağı sarktı. İnerken ayağını tenteye basması ile aşağı düşmesi bir oldu. Biz de yardıma koştuk. Yetişemedik. Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandı” sözlerine yer verdi.

5 kişilik aile ölümden döndü 5 kişilik aile ölümden döndü Kayseri'de refüje çıkarak takla atan otomobilde bulunan aynı aileden 5 kişi yaralandı. Aileyi uygulama yapan polis ilk müdahale ile kurtardı.

23 yaşındaki gencin feci sonu 23 yaşındaki gencin feci sonu Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde arkadaşlarıyla yüzmeye giden bir genç derede boğularak hayatını kaybetti.