Feci olay Adana'da yaşandı. Babasından nişanlısının yanına gitmek için para isteyen fakat istediği paradan daha azını alabilen şahsın gözü döndü. Silah alarak babasına kurşun yağdırmaya kalkan genç, araya giren adamı başından vurdu. 

150 LİRA İÇİN KURŞUN YAĞDIRDI

Edinilen bilgiye göre, olay Yüreğir ilçesine bağlı Sinanpaşa Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre bağımlı G.C.Ç. (17) nişanlısı tarafından terk edildi. Bunun üzerine G.C.Ç. Mersin’de yaşayan nişanlısıyla konuşmak için babası Gökhan Çelik’ten sabah saatlerinde 150 lira para istedi. Babası da 70 lira verince aralarında tartışma çıktı. G.C.Ç. babasından ısrarla 150 lira vermesini isteyince baba ile oğul arasındaki tartışma tabancalı kavgaya dönüştü. Babasından parayı alamayan genç ona tabanca doğrultunca araya Mustafa Doğan girdi. Bu arada genç, babasına 3 el ateş etti. Gökhan Çelik’in ayakkabısının ucundan bir mermi girdi. Seken mermilerden biri araya giren Mustafa Doğan’ın başına isabet etti. G.C.Ç. ise olay yerinden kaçtı.

"UYUŞTURUCU BAĞIMLISI"

Çevredeki vatandaşların olayı bildirmesi üzerine gelen ambulans ağır yaralanan Doğan’ı Adana Şehir Hastanesine kaldırdı. Bu arada polis ise zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı. G.C.Ç.’nin annesi Fatma Çelik ise oğlunun babasıyla para yüzünden tartıştığını kavga çıktığı için kendisinin eve gittiğini belirtti. Anneanne Sevim Özdemir ise torununun babasını vurmak isterken kavgayı ayırmak isteyen masum birini vurduğunu ifade ederek, “Torunum bugün çıldırdı. Zaten uyuşturucu bağımlısı. Kızım kaçmasa onu da vuracaktı. Evde de bütün pencereleri kırdı” diye ağladı.

YARALININ DURUMU AĞIR

Baba Gökhan Çelik de oğlunun küs olduğu nişanlısıyla barışmak için Mersin’e gitmek istediğini bu nedenle kendisinden 150 lira istediğini anlatarak, “Ben de 70 lira verdim. İlla ki 150 lira isterim diye tutturup benimle kavga etti. Ben de vermeyince kavga çıkardı. Vurduğu adam ve diğerleri paranın üstene biz tamamlayalım dediler. Ancak buna rağmen tabancayı çekip bana 3 el ateş etti. Merminin biri ayakkabının ucunu deldi. Bir mermi ise kavgayı ayırmak isteyen adamın kafasına geldi” dedi.
Baba Çelik açıklama yaparken oğlu onu telefonla aradı. Baba Çelik telefonu açmadan cinayet ekiplerine verdi. Polis kaçan zanlıyı bulmak için çalışma başlattı.
Yaralının ise durumunun ağır olduğu, ameliyata alındığı öğrenildi.

Babasıyla kavga eden amcasını ayırmak isterken vuruldu Babasıyla kavga eden amcasını ayırmak isterken vuruldu Sakarya'da meydana gelen olayda babası ile kavga eden amcasını ayırmak isteyen adam vurularak hastanelik oldu.

Adana'da aile dehşeti! Babasını ve kardeşini bıçaklayıp kaçtı Adana'da aile dehşeti! Babasını ve kardeşini bıçaklayıp kaçtı Adana'dan korkunç bir haber geldi, babası ve kardeşi ile tartışan adam daha sonra ikisini birden bıçaklayıp kayıplara karıştı...

Anne, baba ve kardeşine kurşun yağdırdı Anne, baba ve kardeşine kurşun yağdırdı Şanlıurfa'da bir şahıs, tartışma yaşadığı anne, baba ve kardeşini silahla yaraladı.