Karabük'te minibüs şoförlüğü yaptığı öğrenilen şahıs, anne ve babasını ziyaret etmek üzere köyde bulunan evlerine gitti. Oğlunun geldiğinden habersiz eve giren anne, kanlar içindeki cesedini buldu.

ANNESİ KANLAR İÇERİSİNDE BULDU
Olay, ilçeye bağlı Sine köyünde meydana geldi. Anne ve babasını ziyarete gelen Hüseyin A. evde av tüfeği ile vurulmuş halde bulundu. Bir süre sonra eve gelen anne korkunç manzara ile karşılaştı. Oğlunu kanlar içerisinde hareketsiz bir şekilde gören anne durumu jandarma ve 112 Acil Servis ekiplerine bildirdi. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrollerde talihsiz adamın öldüğü belirlendi. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Husumetlisini av tüfeğiyle öldürüp intihar etti Husumetlisini av tüfeğiyle öldürüp intihar etti Denizli'de husumetlisini sokak ortasında av tüfeğiyle öldürdü. Ardından kendi canına da kıydı

Odayı paylaşamadığı kardeşini av tüfeği ile öldürdü Odayı paylaşamadığı kardeşini av tüfeği ile öldürdü Akıllara durgunluk veren olay Manisa'nın Turgutlu ilçesinde meydana geldi. İki kardeşin paylaşamadığı oda için verdikleri kavga birinin ölümü ile son buldu.

Av tüfeğini boşaltırken arkadaşını vurmuş Av tüfeğini boşaltırken arkadaşını vurmuş Mersin'in Anamur ilçesinde 5 yıl önce bir kişinin av tüfeğiyle öldürüldüğü olay aydınlatıldı. İ.Ü. isimli bir kişinin ölen şahıs ile ava gittiği, av dönüşü tüfeğini boşalttığı esnada kazayla şahsı vurduğu tespit edildi.