Kağıthane Çağlayan Mahallesinde tek teker ile şov yapmaya çalışan sürücü arkasındaki arkadaşını düşürerek yaraladı.

ARKADAŞINI DÜŞÜRDÜ

Ömer A’nın (22) kullandığı motosiklete arkadaşı Muhammet Emre K. (16) ile binerek sokak içiresinde tek teker şov yapmaya çalıştı. Sürücü Ömer A. sokakta tek teker yaparak ilerlerken, ön tekeri indirdiği sırada Muhammet Emre K. dengesini kaybederek yola düşüp yaralandı.

HASTANEYE KALDIRILDI

Sürücü ve çevredeki vatandaşlar yaralı Muhammet Emre K.’nın yardımına koştu. Çevredeki vatandaşları ihbar üzerine olay yerine gelen sağlık görevlileri yaralıya olay yerinde ilk müdahaleyi yaptı. İlk müdahalenin ardından yaralı Muhammet Emre A. Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

ŞOV YAPARKEN ARKADAŞINI DÜŞÜRDÜ

Kağıthane’de tek teker yaparken arkadaşının düşme anı güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, motosiklet sürücünün tekeri indirdiği sırada arkasındakinin düştüğü, çevredeki vatandaşların yardıma koştuğu anlar ve sonrasında yaralının ambulansa alınması yer alıyor.

Çalıntı motosiklet ile yakalandılar! Maskeden ceza yediler Çalıntı motosiklet ile yakalandılar! Maskeden ceza yediler Eskişehir’de jandarma ekipleri, 2 şüpheli kişiyi çalıntı olduğu belirlenen plakasız bir motosikleti ele geçerken durdu. Olayla ilgili haklarında işlem başlatılan 2 şüpheliye ayrıca kimlik bulundurmama ve maske takmama suçlarından idari para cezası uygulandı.

Otomobil ile motosiklet çarpıştı! 1 kişi yaralandı Otomobil ile motosiklet çarpıştı! 1 kişi yaralandı Sinop’ta otomobil ile motosiklet çarpıştı. Kazada motosiklet sürücüsü yaralandı.

Milli motosikletçi Can Öncü Fransa'da üçüncü oldu Milli motosikletçi Can Öncü Fransa'da üçüncü oldu Milli motosikletçi Can Öncü, Dünya Supersport Şampiyonası'nın 8. ayağındaki ikinci yarışta üçüncü olarak podyuma çıktı. Öncü, Kenan Sofuoğlu'ndan sonra bu sınıfta kürsüye çıkan ikinci Türk sporcu oldu.