Sosyal medyada paylaşılan ilginç video gündem oldu. Güney Amerika’da çekilen görüntülerde, dans eden gelin ve damat dahil kimsenin yüzünün gülmemesi gözlerden kaçmadı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Kaydedilen görüntülerde 2 kişinin düğünü hareketlendirmeye çalıştı görülüyor. Ancak onların da çabası yeterli olmadı. Gergin bir ortamda gerçekleştiği görülen düğün, aynı şekilde devam etti. Gelin ve damadın neden bu şekilde davrandığı henüz bilinmiyor.

Rusya'da hanedan düğünü: Bir Romanov 100 sene sonra evlendi Rusya'da hanedan düğünü: Bir Romanov 100 sene sonra evlendi Rus Çarlığının son hanedanı olan Romanov ailesinden George Romanov, düzenlenen bir hanedan düğünüyle evlendi. Düğün St. Petersburg'taki tarihi Aziz İsak Katedrali'nde gerçekleşti.

100 yıl sonra bir ilk: Rusya'da hanedan düğünü 100 yıl sonra bir ilk: Rusya'da hanedan düğünü Rusya'da 100 yıl sonra ilk defa bir hanedan üyesi törenle dünya evine girdi.

Balotelli Türk düğününde döktürdü Balotelli Türk düğününde döktürdü Sportif Direktör Gökhan Göktürk'ün düğününe katılan Adana Demirsporlu futbolcu Mario Balotelli, çiftetelli de sahneye çıkıp adeta döktürdü.