İstanbul Kasımpaşa'da film sahnelerini aratmayan dakikalar yaşandı. Motosikletle gelen 4 saldırgan, 1 şahsa silahla saldırı düzenledi. Söz konusu şahsın da aynı şekilde karşılık vermesi üzerine çıkan çatışma, saniye saniye kameralara yansıdı. O anlarda olay yerinde olan bir seyyar satıcının canını kurtarmak için tezgahının altına saklandığı dakikalar da

KURŞUN YAĞDIRDILAR
Beyoğlu Kasımpaşa’da dün saat 14.15 sıralarında meydana gelen olayda, bir şahıs cadde ile sokak kesişiminde beklediği esnada plakasız iki motosikletle 4 şahıs geldi. Şahıslar ardından tabancalarını çıkartarak önceden husumetli oldukları şahsa kurşun yağdırmaya başladı. Saldırıya uğrayan şahsın da silahla karşılık vermesi üzerine çatışma çıktı.

SİPER ALIP ÇATIŞTILAR
Ortalık bir anda karıştığı çatışmada, silahlardan çıkan çok sayıda kurşun bir işyerinin camına ve park halindeki araca isabet etti. Kurşunlardan birinin ise aracın yakıt deposu kısmına isabet ettiği görüldü. Olayın ardından saldırıya uğrayan şahıs ve saldırganlar geldikleri motosikletlileri olay yerinde bırakarak kaçtı. Olayda ölen ya da yaralanan olmadı. Çatışma anı ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

SEYYAR SATICI SON ANDA KURTULDU
Görüntülerde, saldırgan bir şahıs sokak başında bekleyerek cadde üzerindeki şahsı takip ediyor. Ardından motosikletli 4 şahıs sokağa gelerek araçlardan iniyor. Silahlarını çeken saldırganlar, cadde başındaki şahsa ateş etmeye başlıyor. Şahsın da karşılık vermesiyle çatışma çıkıyor. Çatışma esnasında seyyar satıcı bir adam yerde sürünerek tezgahının altına girip canını kurtarıyor. Saldırgan ise aracın arkasından siper alarak ateş açmaya devam ediyor. Bir süre sonra iki tarafta çatışarak kaçıyor.
Öte yandan çevredeki güvenlik kamera görüntülerini inceleyen ve görgü şahitlerinin ifadelerine başvursan polis ekipleri, kimliğini tespit ettikleri saldırganları ve saldırıya uğrayan kişiyi yakalamak için çalışma başlattı.

Patron ve çalışan kavgası kanlı bitti: Tartışma çatışmaya döndü Patron ve çalışan kavgası kanlı bitti: Tartışma çatışmaya döndü Malatya'da bir otel işletmecisinin çalışanıyla girdiği tartışma büyüyüp çatışmaya döndü. İşletmeci çalışanını bacağından vurdu.

Bağcılar Otocenter’de çatışma: 3 ölü Bağcılar Otocenter’de çatışma: 3 ölü Bağcılar Otocenter’de kimliği belirsiz kişiler arasında çıkan silahlı çatışmada 3 kişi hayatını kaybetti. Ekiplerin olayla ilgili çalışmaları sürüyor.