Antalya'nın Muratpaşa ilçesine bağlı Tahılpazarı Mahallesi, 450 Sokak'ta bulunan bir pansiyonda müşteriler arasında çıkan kavga kanlı bitti. Ayrı odalarda kalan Ramazan Ö. (36) ile Süreyya P. (52), akşam saatlerinde ortak kullanılan banyonun önünde beklemeye başladı. Bir süre sonra ikili daha banyoya daha önce girmek için tartıştı. Olayın büyümesi üzerine cebinden bıçak çıkaran Ramazan Ö, Süreyya P'yi boğazından yaraladı.

POLİS 20 DAKİKA BOYUNCA TAMPON YAPTI

Çalışanların ihbarı sonrası bölgeye motorize yunus timleri geldi. Ekipler, boğazını tutan Süreyya P'ye 20 dakika boyunca tampon yaptı. Bir görevli ise yaralının üzerini havluyla örttü. Süreyya P, daha sonra olay yerine intikal eden ambulansla hastaneye kaldırıldı. Ramazan Ö. ise gözaltına alını karakola götürüldü.

Aile hekimi pansiyonda ölü bulundu Aile hekimi pansiyonda ölü bulundu Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde aile hekimi genç doktor, kaldığı pansiyonda oturur vaziyette ölü bulundu.

1.5 yıldır kaldığı pansiyonda ölü bulundu 1.5 yıldır kaldığı pansiyonda ölü bulundu Antalya’da bir kişi, 1.5 yıldır yalnız yaşadığı pansiyon odasında ölü bulundu.

Şüpheli ölüm! Pansiyon odasında ölü bulundu Şüpheli ölüm! Pansiyon odasında ölü bulundu Antalya'da bir kişi, konakladığı pansiyonun odasında ölü bulundu.