İngiltere'nin Swindon kasabasında ormanlık alanda insan kemikleri bulan köylüler durumu polis ekiplerine bildirdi.

Olay yerinde incelemelerde bulunan polisler kemiklerin, eski bir cinayetten kaldığını ve bölgede bir seri katil olabileceğinden şüphelendiklerini açıkladı.

Kasaba sakinleri ise kemiklerin, 2012 yılında tutuklanan ve taksi şoförü olan seri katil Christopher Halliwell'in cinayetlerinden kalmış olabileceğini düşünüyor.

Müebbet hapse çarptırılan ve halen cezaevinde olan Halliwell 2011 ve 2003 yılında iki genç kızı öldürmüştü.

DAHA FAZLA CESET OLABİLİR

The Sun'ın haberine göre, Halliwell'i tanıyan bir kişinin ifadesi ise şöyle;

''Christopher Halliwell ile bağlantılı olabileceğini düşünüyorum çünkü sık sık o köprüden gelirdi ve oraya park etmiş bir taksi vardı. Diğer araçlar oraya park ettiği için hiçbir şey düşünmüyorsunuz ama yıllar içinde oraya park etmiş bir taksi gördük ve dün kemikler bulunduktan sonra ilk düşüncemiz bu oldu. Buralarda bir yerlerde daha fazla ceset olmalı diye düşündük.''

Polis ise henüz bir açıklama yapmak için erken olduğunu, araştırmalarının sürdüğünü söyledi.

Meksikalı seri katilden kan donduran itiraf! Cesetleri yemiş Meksikalı seri katilden kan donduran itiraf! Cesetleri yemiş Meksika'da tutuklanan 72 yaşındaki seri katil, 20 yıl boyunca çok sayıda kadını öldürdüğünü ve cesetlerini yediğini itiraf etti.

ABD'de 93 kadını öldürdüğünü itiraf eden seri katil öldü ABD'de 93 kadını öldürdüğünü itiraf eden seri katil öldü ABD'de 93 kadını öldüren seri katil hayatını kaybetti.

Rusya'da 26 yaşlı kadını öldüren seri katil yakalandı Rusya'da 26 yaşlı kadını öldüren seri katil yakalandı Rusya’da 26 yaşlı kadının ölümünden sorumlu tutulan ve uzun süredir aranan seri katil yakalandı.