Maceracılar tarafından Umman’da bulunan delik, araştırılmaya devam ediyor. “Dünya'yı yok edebilecek süper yanardağ” olduğu iddia edilen delikle ilgili sıcak gelişme yaşandı.

“GARİP BİR HAVA VARDI”

Delikteki ilk izlenimleri hakkında açıklamalarda bulunan Jeoloji profesörü Mohammed al-Kindi, "İçeri indiğimizde garip bir hava vardı. Ayrıca burunlarımıza kötü bir de koku çarptı. Obrukta ölü hayvanlar var. Gerçekten gizemli bir bölge" ifadelerini kullandı.

SÖYLENTİLER BAŞLADI

Delikle ilgili korkutan söylentiler de kulaktan kulağa yayılmaya devam ediyor. Bu söylentilerden en dikkat çeken ise “Dünya'yı yok edebilecek süper yanardağ”  olması oldu.

ARAŞTIRMALAR DEVAM EDİYOR

Bilim insanları, obruktan su, kaya parçası ve toprak aldıklarını belirterek bunların incelenmesi sonucunda oluşturulacak kapsamlı raporun önümüzdeki günlerde yayınlanacağını açıkladı.

56 maddelik kanun teklifi: İşte yeni ekonomi paketinin ayrıntıları 56 maddelik kanun teklifi: İşte yeni ekonomi paketinin ayrıntıları AK Parti, vergi muafiyeti de içeren önemli bir kanun teklifi üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Teklifte, yaklaşık 900 bine yakın küçük esnafı yakından ilgilendiren önemli düzenlemeler var. İşte o düzenlemelerin bazıları...

Tekstilden 7 maddelik eylem planı Tekstilden 7 maddelik eylem planı Sürdürülebilirlik alanında haziran ayında 12 maddelik eylem planı açıklayan Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ilk adımı tekstil sektörü ile attı.

25 maddelik yeni torba teklif Meclis’te 25 maddelik yeni torba teklif Meclis’te AK Parti, ekonomi alanında düzenlemeler içeren 25 maddelik torba teklifi Meclis’e sundu.