Brezilya’da balıkçılık yapan Elias Araujo, Amazon nehrinde korsanlar tarafından kaçırılmış, bulunması için nehirde geniş çaplı arama faaliyetleri başlatılmıştı.

Sonunda cesedinin parçaları bir kayman timsahı tarafından yenilirken bulundu.

ÖLDÜRÜLÜP NEHRE ATILMIŞ OLABİLİR

Timsah öldürülürken ceset otopsi için adli tıbba gönderildi. Balıkçının, öldürülüp mü nehre atıldığı, kaçarken timsahlar tarafından mı öldürüldüğü ise henüz belli değil.

Araujo ile birlikte kaçırılan Roberto Jose, ormanlık alana kaçmayı başarmış, ertesi gün sağ olarak bulunmuştu.

Kayman timsahlarının avlarını yutmadan önce yutmadan ezmeye çalıştığı, büyük lokmaları da daha sonra yiyebilmek için sakladığı biliniyor.

Timsah Avustralyalı askerin kafasını ısırdı Timsah Avustralyalı askerin kafasını ısırdı Avustralya’da bir asker Cape York Yarımadası’ndaki bir balıkçı köyü sahilinde yüzerken timsah saldırısına uğradı.

Timsah saldırısıyla komaya giren genç kız uyandı Timsah saldırısıyla komaya giren genç kız uyandı İngiltere'de Berkshire'da yaşayan 28 yaşındaki Melissa Laurie, ikizi Georgia ile birlikte tatil için gittiği Meksika'nın Oaxaca şehrinde gölete girmiş ve timsah saldırısına uğramıştı. Saldırıdan sonra komaya giren genç kız, uyanınca önce kendisini kurtaran kardeşine teşekkür etti.

Gölde yüzen ikizlere timsah saldırdı Gölde yüzen ikizlere timsah saldırdı Meksika'da yüzmek için göle giren 28 yaşındaki ikiz kardeşlere timsah saldırdı. İkiz kardeşler olaydan yaralı olarak kurtulurken, birinin durumunun ağır olduğu bildirildi.