Halen yaşadığı Dubai’deki lüks malikane, daha 6 yaşındayken doğum günü hediyesi olarak babası tarafından verildi.

Dubai’de çok sayıda lüks dairesi olan Mompha Junior’ın, akranları oyuncak arabalarla oynarken, süper arabalardan oluşan bir koleksiyonu da var.

Ayağı pedallara yetişmediği için arabaları kullanamayan çocuk, seyahatlerini de özel uçağıyla yapıyor.

Mompha Junior, yaşadığı lüks hayatı Instagram’da 25.000 takipçisiyle paylaşıyor.

Paylaşımlardan birinde krem rengi lüks Bentley Flying Spur model arabanın üzerinde oturan çocuk, “Babamın bana aldığı ilk araba” açıklamasını yapmış.

Kırmızı Lamborghini Aventador’la olan fotoğrafında da “Mutlu yıllar bana” ifadesini kullanan Muhammed, Nijerya’nın internet ünlüsü İsmailia Mustafa’nın oğlu.

Sosyal medyada Mompha ismini kullanan babası da aynı oğlu gibi son derece lüks bir hayat sürüyor. Mompha’nın hayatı da Lagos ve BAE'deki evleri arasında geçiyor, yedi yıldızlı otellerde kalıyor, pahalı arabalara biniyor ve fotoğraflarını bir milyondan fazla takipçisi bulunan Instagram hesabında yayımlıyor.

Paylaşımları arasında elinde tomarlarca banknot tuttuğu fotoğraf da var.

Dünyanın en zengin kulübü Attila Szalai için İstanbul'a geliyor! Dünyanın en zengin kulübü Attila Szalai için İstanbul'a geliyor! Avrupa devleri Fenerbahçe’nin genç yıldızı Attila Szalai için yarışa girdi. Birçok dev kulübün yakından takip ettiği 24 yaşındaki yıldız, dünyanın en zengin kulübü olan Newcastle United’ın radarına girmiş durumda. Premier Lig ekibinin kısa süre içerisinde İstanbul'a gelerek resmi teklif yapması bekleniyor.

Küresel krizi fırsata çevirdiler! Salgın, zengini daha zengin yaptı Küresel krizi fırsata çevirdiler! Salgın, zengini daha zengin yaptı Yardım kuruluşu Oxfam’ın raporuna göre dünyanın en zengin 10 insanı küresel pandeminin başlangıcından bu yana servetlerini ikiye katlayarak toplamda 1,5 trilyon dolara ulaştırdı.

İspanya medyası 2030’da en zengin beş ülkeyi sıraladı: Listede Türkiye'de var İspanya medyası 2030’da en zengin beş ülkeyi sıraladı: Listede Türkiye'de var İspanya medyası gelecekte en gelişmiş ekonomiye sahip olacak ülkeleri açıkladı. İspanyol ekonomi dergisi Muy&Negocias Economia’da yayınlanan listede Türkiye’de yer verildi. Yayınlanan yazıda, 2030'da dünyanın en zengin ülkeleri bunlar olacak başlığıyla” listeye yer verildi. Türkiye ise listede iki trilyon avro GSYH ile beşinci sırada yer aldı.