Beyaz Saray tarafından yapılan açıklamada, ABD Başkan Yardımcısı Kamala Harris’in Covid-19’a yakalandığı bildirildi. Yapılan açıklamada Harris’in semptom göstermediği belirterek, kendisini evde tecrit edeceği ifade edildi. 

"BAŞKAN VEYA FIRST LADY İLE YAKIN BİR TEMASI OLMADI"

ABD Başkan Yardımcısı Kamala Harris’in Covid-19 testi pozitif çıktı. Beyaz Saray tarafından yapılan açıklamada, “Son seyahat programları nedeniyle Başkan veya First Lady ile yakın bir teması olmadı" ifadeleri kullanılarak, "Başkan Yardımcısı, CDC yönergelerine ve doktorlarının tavsiyelerine uyacak. Testleri negatif çıktığında Beyaz Saray'a geri dönecek" denildi.

Harris’in semptom göstermediği belirterek, kendisini evde tecrit edeceği ifade edildi. Geçtiğimiz haftayı California'da geçiren Harris, dün gece Washington DC’ye dönmüştü ve bu nedenle son günlerde ABD Başkanı Joe Biden ile yüz yüze görüşmediği belirtildi.

Elon Musk, COVID-19'a yakalandı: Tweetleri ile kafa karıştırdı Elon Musk, COVID-19'a yakalandı: Tweetleri ile kafa karıştırdı Elektrikli araç şirketi Tesla ve uzay taşımacılığı şirketi SpaceX'in CEO'su ve kurucusu Elon Musk, Twitter paylaşımları ile kafaları karıştırmaya devam ediyor. Son paylaşımında Musk, COVID-19'a yakalandığını açıkladı. Ancak soru işaretleri ile dolu bir tweet atmayı yine ihmal etmedi.

İsrail Başbakanı Bennett covid-19'a yakalandı İsrail Başbakanı Bennett covid-19'a yakalandı İsrail Başbakanı Naftali Bennett’in Covid-19 testi pozitif çıktığı öğrenildi. Bennett'in izolasyon sürecini evde geçirdiği belirtildi.

KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Covid-19'a yakalandı KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Covid-19'a yakalandı KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, PCR testinin pozitif çıktığını belirterek Covid-19’a yakalandığını açıkladı.