ABD'nin Güney Carolina eyaletine bağlı Trenton bölgesinde Joseph Anthony McKinnon'un cansız bedenini bulan komşuları, polise haber verdi. Edgefield İlçe Şerif Ofisi, cesedin bulunduğu alanda yaptığı çalışmalar sonucu McKinnon'un arkadaşı olan 65 yaşındaki Patricia Ruth Dent'in çöp poşetine sarılı cesedine ulaştı.

BOĞARAK ÖLDÜRMÜŞ 

Yapılan otopsi sonucunda Dent'in boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı. Komşularının polise verdiği ifadeye göre, ölmeden önce McKinnon'un kendi bahçesinde kazı yaptığı belirtildi. 

GÖMERKEN KALP KRİZİ GEÇİRDİ 

McKinnon'un ise kalp krizinden hayatını kaybettiği tespit edildi. Polis ekipleri, McKinnon'un Dent'i gömmesinin hemen ardından öldüğünü tahmin ediyor.

Körfez Savaşı Sendromu ABD'li askerlerin yakasını bırakmadı: Gizemli hastalığın sebebi bulundu Körfez Savaşı Sendromu ABD'li askerlerin yakasını bırakmadı: Gizemli hastalığın sebebi bulundu Bilim insanları, Saddam Hüseyin'in kimyasal silah cephaneliğini bombalayan on binlerce İngiliz ve ABD askerinin gizemli Körfez Savaşı sendromuna yakalandığını açıkladı. Yorgunluk, hafıza sorunları ve kronik ağrılar eski askerlerin peşini bırakmıyor.

Abdullah Avcı "Takım neden düşüşte?" diye soran gazeteciyi fırçaladı Abdullah Avcı "Takım neden düşüşte?" diye soran gazeteciyi fırçaladı Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Kupa'dan elenmenin stresini üzerinden atamamış... Avcı, basın toplantısında soru soran bir gazeteciye biraz sinirlendi!

Altın fiyatlarına ABD enflasyonu darbesi! Gram, yarım ve çeyrek altın ne kadar, kaç TL? 12 Mayıs 2022 altın fiyatlarında son durum Altın fiyatlarına ABD enflasyonu darbesi! Gram, yarım ve çeyrek altın ne kadar, kaç TL? 12 Mayıs 2022 altın fiyatlarında son durum Piyasaların dört gözle beklediği ABD enflasyon verisi dün açıklandı. Açıklanan veri sonrası altın fiyatlarında hareketlilik başladı. Ons altın 12 Mayıs Perşembe günü düşüşe geçerken gram altında yükseliş başladı. Vatandaşlar ise güncel altın fiyatlarını araştırmaya başladı. Peki 12 Mayıs 2022 güncel altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın kaç TL? Gram, tam ve yarım altın ne kadar oldu? İşte güncel altın fiyatları…