Havaların ısınmasıyla yılan ummadık yerlerden çıkıyor. ABD’de Georgia eyaletinde 80 yaşında Tom Slagle isimli adam postaneye giderken ilginç bir ana denk geldi. Yerde bir kral yılanın zehirli çıngıraklı yılanı yavaş yavaş yutmaya çalıştığı anları videoya kaydetti.  

Kral yılanı, zehirli çıngıraklı yılanı önce baş kısmından yutmaya başladı ve tüm vücudunu yutmaya başladı. 

İlginç görüntüler Georgia Doğal Kaynaklar Departmanı’nda yayınlandı. Departman Facebook’ta o anları ’Dışarıda yılan yiyen bir dünya var’ başlığıyla paylaştı. 

Kral yılanları genellikle tavşan, kertentele, kemirgenleri, kamlumbağa yumurtaları ile beslenirler. Zaman zaman ise kendi türleri ile beslendiği gözlemleniyor. Kral yılanları insanları öldürebilecek zehirlere dirençli yapıya sahipler.

Yılan evin kapısına dayandı! Saldırıya uğrayan kadın hayatının şokunu yaşadı Yılan evin kapısına dayandı! Saldırıya uğrayan kadın hayatının şokunu yaşadı Havaların ısınmasıyla yılan sokması vakaları artıyor. ABD’de genç bir kadının gözüne yakın bir noktadan yılan ısırdı.

Yeni fobi oluşturur: Çimlerde yürürken ayağını yılan ısırdı Yeni fobi oluşturur: Çimlerde yürürken ayağını yılan ısırdı ABD’de 3 yaşındaki küçük kız çimlerde yürürken ayağından yılan tarafından 2 kez ısırıldı.