Kripto para piyasası yangın yerine döndü. Bitcoin ve diğer coinlerin çakılması yatırımcıları tedirgin etti. Lider kripto para birimi Bitcoin uzun süre sonra 30 bin doların altına geriledi. Luna ise kripto para piyasasından silindi. Diğer altcoinlerde çakıldı. Yatırımcılar ne yapacaklarını bilemezken Bitcoin ve altcoin milyarderi olarak tanınan Sam Bankman-Fried’en açıklama geldi. 

ELİNDE TUTMA KARARI ALDI 

Sam Bankman-Fried kripto paralarını elinde tutma kararı aldı. Fried’in bu kararı ise Bitcoin de dahil olmak üzere çeşitli dijital para birimlerine sahip olan ve sürekli piyasa düşüşüne rağmen satmayı reddeden milyarder iş adamı Elon Musk’ın kararına benzetildi. 

ALIM YAPMAYA DEVAM EDİYOR 

Kripto para piyasasındaki çöküşlere rağmen milyarder, Perşembe gününden itibaren Robinhood’un %7,6 hissesini satın aldı. Bu hisseler için 648,3 milyon dolar ödeyen Fried’in pozisyonu, önde gelen online aracı kurum olan Robinhood’un (HOOD) 56 milyon dolarlık hissesine eşdeğerdi.

Robinhood’un kontrolünü değiştirecek veya etkileyecek herhangi bir eylemde bulunma niyetinde olmadığını açıkça belirten Sam Bankman-Fried’in, Robinhood’u sadece “Çekici bir yatırım” olarak gördüğünü belirtti. 

Kripto para tarihinden silinen Luna’nın kurucusuna tehdit! Evini bastılar Kripto para tarihinden silinen Luna’nın kurucusuna tehdit! Evini bastılar Kripto paralarda adeta deprem yaşanıyor. Özellikle değeri yüzde 99 düşen Luna kripto para tarihinden silindi. Luna’nın çöküşüyle birlikte binlerce yatırımcı zarar etti. Zararını nasıl karşılayacaklarını kara kara düşünen yatırımcılar Luna’nın kurucusu olan Do Kwon’u hedef haline getirdi.

İngiliz şarkıcı şokta: 2,8 milyon dolara aldığı kripto para şimdi sadece 1000 dolar değerinde İngiliz şarkıcı şokta: 2,8 milyon dolara aldığı kripto para şimdi sadece 1000 dolar değerinde İngiliz YouTuber ve ünlü rap şarkıcısı KSI, kripto paralarda yaşanan çöküşten kötü etkilendi. Şoku yaşayan ünlü şarkıcı Twitter'dan açıklama yaptı.

Kripto paralarda rüzgar tersine döndü! Altcoinler artışa geçti: Kripto paralarda son durum ne? Kripto paralarda rüzgar tersine döndü! Altcoinler artışa geçti: Kripto paralarda son durum ne? Kripto paralardaki çöküş durdu. Terra ekosistemin çökmesiyle altcaoinlerde canlanma başladı. Lider kripto para birimi Bitcoin tekrardan 30 bin dolar seviyesine çıkarken ApeCoin yüzde 49'u aşan yükselme kaydetti. Terra UST ve Luna ise kripto para tarihinden komple silindi. İşte kripto paralarda son durum…