BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Hazırlayan: Murad Tamer murad.tamer@tg.com.tr
Euro 2016
 

Ronaldo, dev maçın favorisini belirledi

Portekiz'in dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo, Fransa ile bu akşam oynanacak EURO 2016 final maçı öncesinde "Bence Fransa favori çünkü böyle bir maçı evinde oynamak büyük avantaj" ifadelerini kullandı.

10.07.2016 - 15:36
Ronaldo, dev maçın favorisini belirledi

EURO2016 finalinde Fransa ile karşılaşacak olan Portekiz'in kaptanı ve yıldızı Cristiano Ronaldo, final öncesi açıklamalarda bulundu. Kupayı kaldırmanın hayalini kurduğunu söyleyen Ronaldo; "Portekiz ile bir kupa kazanırsam bu büyük bir başarı olur. Buna ben ve takım arkadaşlarım inanıyoruz. Portekizli tüm vatandaşlarımızın kalplerinin bizimle olduğuna eminiz. Bu final öncesi hissettiklerim işsiz. Şu anda kaderimiz elimizde. Her şey yolunda giderse Portekiz formasıyla oynadığım ikinci finalde ilk kupamı kazanmak istiyorum." dedi.

"FAVORİ FRANSA"

Finaldeki rakipleri Fransa ile ilgili de konuşan Ronaldo; "Final maçında her şey olabilir. Harika bir rakibimizin olduğunu biliyoruz. Büyük kalitede bir takım. Ama finalde her şey oalbilir. İki takım için de zor bir maç olacaktır. Bence Fransa favori çünkü böyle bir maçı evinde oynamak büyük avantaj." diyerek sözlerini noktaladı.

  • Facebook'ta paylaş
  • Twitter'da paylaş
  • Twitter'da paylaş
PUAN DURUMU
Kapat
KAPAT