Omicron varyantı sonrası koronavirüs salgını, dünyada olduğu gibi ülkemizde de artış gösterdi. Bu kapsamda; spor, sanat, iş ve siyaset dünyasından birçok kişi de salgına yakalandığını duyurdu. Söz konusu isimlerden biri de Meral Akşener oldu. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Covid-19'a yakalandığını duyurdu.

"KİMSE MERAK ETMESİN"
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Covid-19’a yakalandığını açıkladı. Akşener paylaşımında, “Yaptırdığım Covid testim pozitif çıktı. Eşimle birlikte bir hafta boyunca karantinada olacağız. Çok şükür ikimiz de iyiyiz, kimse merak etmesin. Karantina sonrasında milletimizle buluşmaya kaldığımız yerden devam” ifadelerini kullandı.

Meral Akşener: İmamoğlu ya da Yavaş'a 'hayır' demeyiz Meral Akşener: İmamoğlu ya da Yavaş'a 'hayır' demeyiz İyi Parti lideri Akşener, Ekrem İmamoğlu veya Mansur Yavaş'tan birinin cumhurbaşkanı adayı adayı gösterilmesi durumunda buna karşı çıkmayacaklarını açıkladı.

Meral Akşener'den işçi emeklisine bayram öncesi icra şoku Meral Akşener'den işçi emeklisine bayram öncesi icra şoku Karabük’ün merkez ilçesine bağlı Arıcak köyünde yaşayan Yaşar Çınar, 2019 yılında eski HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’a özgürlük istediğini iddia ettiği İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e sosyal medya üzerinden hakaret etti.

Meral Akşener ve Pervin Buldan aynı maske ile TBMM'de Meral Akşener ve Pervin Buldan aynı maske ile TBMM'de İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan partilerinin TBMM grup toplantısına aile yapısını dinamitleyen İstanbul Sözleşmesi'ne destek için mor maske ile katıldı.