Silah sesini duyan annesi koştu ama yetişemedi. Demirciler Mahallesi Merkez Sokak’ta ailesiyle birlikte ikamet etmekte olan ve elektrikçi yanında çalıştığı bildirilen 16 yaşındaki E.K. isimli çocuğun annesi, silah sesini duyunca 150 metre uzaklıktaki susam tarlasına koştu.

Tarlada E.K.’nin yerde yatan bedeni ile karşılaşan annesi, hemen yakınlarına haber verdi. Aile durumu 112 Acil Çağrı Merkezi ve polis ekiplerine bildirdi.

Olay yerine sağlık ve Manavgat Jandarma Komutanlığı Merkez Karakolu ekipleriyle Olay Yeri İnceleme ekipleri sevk edilirken, yapılan kontrolde E.K.'nin hayatını kaybettiği belirlendi.

İNTİHAR ÜZERİNDE DURULUYOR

 Yakınında tek kırma av tüfeği bulunan E.K.’nin intihar ettiği ihtimali üzerinde durulurken, cenazesi adli tabip ve cumhuriyet savcısının incelemelerinin ardından Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

İstanbul ve Antalya'da yabancının ikamet talebi yeni ilçelere kayabilir İstanbul ve Antalya'da yabancının ikamet talebi yeni ilçelere kayabilir Türkiye’de 1.169 mahalle yeni yabancı ikametgahına kapatıldı. Karar sonrasında yabancıların talebinin İstanbul'da Anadolu yakasında Kadıköy, Kartal ve Maltepe, Antalya'da ise Altıntaş, Lara ve Döşemealtı gibi sahil mahallelerine yönelebileceğini söyleyen Tekçe Overseas Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Tekçe, "Yabancıların yatırım amacıyla yaptıkları mevcut alımları engelleyen bir durum söz konusu değil. Ancak 1 Temmuz itibarıyla ikamet etmek için satın alım yapmak isteyen yabancılar herhangi bir mağduriyet yaşamamak için kapalı bölgelerin listesini dikkatli incelemeli" dedi.

Antalya’da kaçak içkiye büyük darbe! Bakan Soylu duyurdu Antalya’da kaçak içkiye büyük darbe! Bakan Soylu duyurdu Antalya’da AKOM tarafından düzenlenen içki operasyonunda binlerce şişe sahte içki ele geçirildi. Operasyonu İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sosyal medya hesabından duyurdu.

Antalya'da bir kişi ormanı yakarken yakalandı! Antalya'da bir kişi ormanı yakarken yakalandı! Antalya'nın Alanya ilçesinde bir kişi gece vakti ormanlık alanı yakarken elinde tüfekle yakalanmıştı, suçüstü basılan şahıs tutuklandı.