Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

Akdeniz'de gece yarısı korkutan deprem! AFAD ilk verileri paylaştı

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Akdeniz'de gece yarısı korkutan deprem! AFAD ilk verileri paylaştı
AFAD, Akdeniz, Deprem, Son Depremler, Haber

Gündem Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Son deprem haberi Akdeniz'den geldi. AFAD, saat 03.16 gerçekleşen depreme ilişkin ilk verileri paylaştı. İşte son gelişmeler...

Kahramanmaraş merkezli depremlerin üzerinden bir yıl geçti. Asrın felaketi olarak kayıtlara geçen bu afette 53 binden fazla insan hayatını kaybetti, 107 bin 204 kişi de yaralandı. Yurdun dört bir yanında aynı korku devam ederken son deprem haberi Akdeniz'den geldi. AFAD son dakika olarak duyurdu, işte ilk veriler ve son gelişmeler...

AKDENİZ 4,1 İLE SALLANDI

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 03.16'da Akdeniz'de 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin, 5,13 kilometre derinlikte meydana geldiği belirlendi.

BU VİDEO DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yaşanan depremlerin saatini ve şiddeti anlık olarak takip etmek mümkün. AFAD tarafından yayımlanan listede Tunceli, İstanbul, Elazığ, Kahramanmaraş, Hatay, Düzce, Muğla, Tokat, Bingöl, İzmir, Manisa, Malatya ve birçok ile ait son dakika deprem bilgileri yer alıyor.

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİNE BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Düzenleyen:  - Gündem
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...