Omicron varyantı sonrası koronavirüs salgını yeniden dünyayı etkisi altına aldı. Ülkemizde de artan vakalar, sokaklaradan statlara, dizi setlerinden iş yerlerine kadar her yere sıçradı. Bu kapsamda virüs yüzünden zor günler yaşanan setlerden biri de Sadakatsiz dizisinin seti oldu. İki başrol oyuncusunun koronavirüse yakalanmasının ardından set iptal edildi.

SADAKATSİZ BU HAFTA YAYINLANMAYACAK
Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; yılbaşı tatilinin ardından geçen hafta yeni bölümü ekrana gelen Sadakatsiz dizisi bu hafta yayınına bir hafta ara verdi.

Kanal D ve Medyapım yaptıkları yazılı açıklamada şu satırlara yer verdi:

“Değerli izleyicilerimiz; her çarşamba akşamı yeni bölümleriyle ekrana gelen dizimiz Sadakatsiz’in bu haftaki yayınına kısa bir sağlık arası veriyoruz. Haftaya görüşmek üzere…”

Dizide  Asya karakterini oynayan Cansu Dere geçen hafta yapılan korona test sonucu pozitif çıkmıştı. Dere’nin pazar günü negatife döndüğü ortaya çıktı. Daha sonra sette yapılan testlerde teknik ekipten birkaç çalışan ve başrol oyuncusu Berkay Ateş’in koronavirüse yakalandığı tespit edildi.

Eser Yenenler’in eşi Berfu Yenenler’den kötü haber! Koronavirüse yakalandı Eser Yenenler’in eşi Berfu Yenenler’den kötü haber! Koronavirüse yakalandı Ünlü oyuncu Eser Yenenler’in eşi Berfu Yenenler, koronavirüse yakalandı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kötü haberi duyuran Berfu Yenenler, durumu hakkında da bilgiler verdi.

Oyuncu Hazal Kaya’dan kötü haber! İkinci kez koronavirüse yakalandı Oyuncu Hazal Kaya’dan kötü haber! İkinci kez koronavirüse yakalandı Hazal Kaya’dan ikinci kez kötü haber geldi. Yakın arkadaşı olan Selin Şekerci’nin koronavirüse yakalanmasının ardından test yaptıran güzel oyuncu ikinci kez koronavirüse yakalandı. Kötü haberi sosyal medya hesabından video yayınlayarak durumu hakkında bilgi veren Hazal Kaya, "Ali dışındaki evdeki herkes pozitif" açıklamasında bulundu.

Burak Yılmaz koronavirüse yakalandı Burak Yılmaz koronavirüse yakalandı Son dakika haberine göre; Lille forması giyen milli futbolcu Burak Yılmaz, koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.