Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

81’lik aktör Robert De Niro'dan10 aylık kızıyla ilk poz

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
81’lik aktör Robert De Niro'dan10 aylık kızıyla ilk poz
De Niro, Haber

Magazin Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Oscar ödüllü Amerikalı aktör Robert De Niro (81), geçen sene 7. kez baba olmuştu. De Niro, şimdi 10 aylık olan kızı Gia ile ilk defa basına poz verdi.

ABD'li ünlü sinema oyuncusu Robert De Niro, geçen sene 7. defa baba oldu. Ünlü aktör 2015'te "The Intern" adlı filmde tanıştığı Tiffany Chen (45) ile birlikteliğinden olan Gia ile zaman geçirmekten büyük keyif aldığını dile getirdi. 

"TORUNLARIM BİLE ONU SEVİYOR"

De Niro “Çok tatlı bir bebek. Ona baktığımda tüm sıkıntılarmı unutuyorum. Diğer çocuklarım da onu seviyor. Hatta torunlar bile...” dedi. 

81’lik aktör Robert De Niro'dan10 aylık kızıyla ilk poz

EN BÜYÜK ÇOCUĞU 51 YAŞINDA

De Niro'nun 1976-1988 arasında evli kaldığı ilk eşi Diahnne Abbott'tan 51 ve 46 yaşında iki çocuğu, 1988-1996 arasında beraber yaşadığı Toukie Smith'ten 27 yaşında ikizi ve 1997'de evlendiği ikinci eşi aktris Grace Hightower'dan da 24 ve 11 yaşlarında iki çocuğu bulunuyor.

Robert De Niro, 26 Mayıs'ta gösterime girecek "Babam Hakkında (About My Father)" adlı komedi filminin tanıtımı için ET Canada'ya verdiği mülakatta "yeni bir bebeği" olduğunu dile getirmişti.

Düzenleyen:  - Magazin
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Kardelen 10 Şubat 2024 10:14

Yazık bebeğe ...

Sonraki Haber Yükleniyor...