İngiltere'nin uyguladığı koronavirüs tedbirleri nedeniyle Türkiye'nin Karadağ ile İstanbul'da oynadığı mücadelede yer alamayan futbolcular Çağlar Söyüncü ve Ozan Kabak, ay-yıldızlı ekibin İspanya'da konakladığı otele geldi.

Aday kadroda yer alan iki futbolcu, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu'nda yarın deplasmanda Cebelitarık ile yapılacak karşılaşma öncesi kampa dahil oldu.

Geçen ay İngiltere'nin Watford takımına transfer olan milli futbolcu Ozan Tufan'ın ise oturum izinleriyle ilgili işlerini halledememesi nedeniyle kampa katılamadığı bildirildi.

Fenerbahçe'de Sinan Gümüş süresiz kadro dışı Fenerbahçe'de Sinan Gümüş süresiz kadro dışı Fenerbahçe; Rossi, Kim, Meyer ve Berisha'nın UEFA listesine eklendiğini, Serdar Dursun'un ise sakatlığı sebebiyle listede yer almadığını açıkladı. Sarı-lacivertliler ayrıca Sinan Gümüş'ün kadro dışı bırakıldığını, Caner Erkin ve Caulker'in transferi için de görüşmelerin sürdüğünü belirtti.

A Milli Futbol Takımı, İspanya’da A Milli Futbol Takımı, İspanya’da A Milli Futbol Takımı kafilesi, FIFA Dünya Kupası Elemeleri’nde oynayacağı Cebelitarık karşılaşması için İspanya’ya gitti.