Galatasaray'ın eski futbolcusu ve antrenörü Albert Riera, Sloven ekibi Olimpija Ljubljana'nın yeni teknik direktörü olarak basın tanıtıldığı toplantıda taraftarların tepkisine maruz kaldı.

Slovenya'nın Olimpija Ljubljana Kulübü, sezon sonunda Galatasaray'dan ayrılan 40 yaşındaki İspanyol çalıştırıcıyı takımın yeni teknik direktörü olarak basına tanıtmak için bir tören düzenlendi.

Albert Riera'dan Galatasaray taraftarına veda... "Bir gün tekrar buluşacağız" Albert Riera'dan Galatasaray taraftarına veda... "Bir gün tekrar buluşacağız" Galatasaray'da eski teknik direktör Domenec Torrent'in yardımcılığına getirilen Albert Riera, Sarı-Kırmızılı taraftara ve camiaya veda ederek kulüpten ayrıldı.

HOLİGANLAR İMZA TÖRENİNİ BASTI

Eski teknik direktör Robert Prosinecki'nin gönderilmesi nedeniyle kulüp başkanı Adam Delius ve Riera'ya tepki gösteren bir grup taraftar, basın toplantısının hemen başında salona girerek törenin başlamasını engelledi.

Maske ve şapkalarla yüzlerini gizleyen taraftarların protestosu sonrası Riera, törenin yapıldığı salonu terk etti.

Kariyerinde Kayserispor ve Denizlispor'u da çalıştıran Prosinecki, bu yıl mart ayında Sloven ekibiyle iki yıllık sözleşme imzalamış ancak 1 Temmuz'da görevine son verilmişti.

Daha önce 2013 yılında da buna benzer bir olay yaşanmış, Bulgaristan'ın Levski Sofya takımının basına tanıttığı Ivaylo Petev, taraftarların imza törenindeki tepkilerinin ardından görevinden ayrılmıştı. Taraftarlar, tören sırasında Petev'in üzerindeki formayı zorla çıkartmıştı.

Galatasaray transfer gündemi... Tanguy Ndombele, Joao Novais, Marcao, Joao Pedro... Galatasaray transfer gündemi... Tanguy Ndombele, Joao Novais, Marcao, Joao Pedro... Galatasaray'da gözler artık transfere çevrildi... Şu ana kadar Abdülkerim Bardakçı ve Kazımcan Karataş gibi yerli transferleriyle nokta atış yapan Cim Bom da sıra orta sahaya geldi. Okan Buruk'un listesi kabarık. Sportif direktör Cenk Ergün günde 4 saat uyuyor. Yoğun geçen transfer çalışmalarında en dikkat çekici isim ise Tanguy Ndombele! İşte 5 Temmuz itibariyle Galatasaray transfer gündemi ve son durum