Dehşet veren olay Kayseri'de meydana geldi. 21 gündür kayıp olan karı-kocanın öldürüldüğü ortaya çıktı. Korkunç detay ise tandırda saklı çıktı. Çiftin cinayetten sonra bahçelerindeki tandıra gömüldükleri öğrenildi.

GÖZALTINA ALINAN İSİMLER ŞOKE ETTİ
Edinilen bilgiye göre, Kayseri’de 19 Mayıs tarihinden bu yana kayıp olarak aranan Firdevs-Mehmet Turhan çiftini bulmak için Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri harekete geçti. Yapılan araştırmalar sonucunda öldürülüp gömüldüğü ihtimali üzerinde yoğunlaşan cinayet dedektifleri, çiftin Kocasinan ilçesine bağlı Emmiler Mahallesinde bulunan evlerinde arama yaptı. Burada bahçede bulunan tandırın olduğu alanda arama yapan ekipler, alanı kazdı. Yapılan çalışma sonucunda Firdevs-Mehmet Turhan çiftçinin cansız bedenlerine ulaşıldı.

Ayrıca, çifte cinayetle ilgili olarak Mehmet Turhan’ın kardeşi, yengesi ve yeğenlerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda kişinin gözaltına alındığı öğrenildi. 

 

Feci olay! Amcasının eşini boğup ormana gömdü Feci olay! Amcasının eşini boğup ormana gömdü Kocaeli'de, amcasının dini nikahlı eşini boğduktan sonra cesedini ormana gömen zanlı tutuklandı.

Buzdolabındaki ceset cinayeti çözüldü Buzdolabındaki ceset cinayeti çözüldü Bir süredir kendinden haber alınamayan ve evinden kötü kokular gelmeye başlayan şahsın evine ihbar üzerine giden polis, yere yatırılmış buzdolabının içinde battaniyeye sarılı ceset bulmuştu. Korkunç olayın iç yüzü belli oldu.

Seher Özkurt cinayetinde ayrıntılar kan dondurdu Seher Özkurt cinayetinde ayrıntılar kan dondurdu Mersin'de geçtiğimiz yıl damdan evine girilerek öldürülen Seher Özkurt'un (34) katil zanlısı olduğu iddia edilen 2 kişi, hakim karşısına çıktı.