Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım, bugün düzenlediği basın toplantısında mevcut başkan Ali Koç'u hedef aldı. Yıldırım, Koç'u çok sert bir dille eleştirdi. Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda yer alıp almayacağını ilişkin de bir açıklamada bulundu. 

"OTOPARKI KULLANMAMIZA İZİN VERMEDİLER"

Yıldırım, yaptığı açıklamada "Sizlerin malumu olduğu üzere genel kurul organizasyonu bir teamül olarak yüksek divan kurulu başkanının koordinesinde yönetim kurulu tarafından yapılmaktadır. Yarın yapılacak genel kurula katılmak için divan kurulu başkanımız ile temasa geçerek toplantıya katılacak eski yöneticilerimiz için maraton tribün tarafındaki otoparkı kullanma isteğinde bulunduk. Sayın Vefa Küçük teamüllere uygun bu isteğimizi kabul ederek bize maraton tribün tarafından sınırlı sayıda yer tahsis edilebileceğini söyledi. Ardından bir süre sonra böyle bir tahsis yapılamayacağını bildirdi" ifadelerini kullandı.

Aziz Yıldırım: Bir daha aday olmayacağım Aziz Yıldırım: Bir daha aday olmayacağım Son dakika haberi! Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım, bugün düzenlediği basın toplantısından önce, yapılacak olan kongrede yeniden aday olmayacağını açıkladı.

"NEZAKETSİZ BİR DURUM"

Söz konusu durum üzerine özellikle Abdullah Kiğılı'nın yürüme konusundaki problemleri izah edilerek üç araçlık kullanım imkanı tanınmasının istendiğini belirten Yıldırım, şunları kaydetti: Vefa Küçük konuyu Sayın Ali Koç ile görüşerek döneceğini bize bildirdi. Görüşmenin ardından maraton tribünden böyle bir imkânın bana ve Abdullah Bey'e tanınamayacağı bilgisini iletti. Sayın Kiğılı'nın önerilen yerden yürüyerek genel kurula katılımı mümkün değildir. Reva görülen uygulama sayın Kiğılı ve bizlere yönelik nezaketsiz bir durumdur. Bizler kulübümüzün sınırlı imkanları ile bu anıt stadyumu inşa eden ve kulübümüze kazandıran insanlar olarak reva görülen bu uygulamayı üzüntü ile ve esefle karşılıyoruz. Geçmişe duyulan ön yargı ve güç mücadelesinin bir tezahürü olan bu uygulamayı asla kabul etmiyoruz. Yapılacak olan kongrenin camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyor, ben ve arkadaşlarım kongreye katılmayacağımızı deklare ediyoruz.


Aziz Yıldırım: G.Saray adına utandım! Aziz Yıldırım: G.Saray adına utandım! Şampiyonluk sayısı tartışmalarında ismi geçen F.Bahçe eski başkanı Aziz Yıldırım üç sene sonra suskunluğunu bozdu.