Acı olay Antalya'da yaşandı. Yumurta pazarlamacılığı yapan şahıs, iş arasında dinlenmek için aracını park edip durdu. O esnada şahıs  sebebi henüz belirlenemeyen bir şekilde hayatını kaybetti. 

ARKADAŞLARI YANLARINA GELMEYİNCE ŞÜPHELENDİ
Yumurta pazarlamacılığı yapan 55 yaşındaki Ramazan Horzum, dinlenmek için 07 DCU 83 plakalı minibüsünü bir parkın kenarına park etti. Bu civardaki işletmeleri kullanan arkadaşları, Horzum’un aracının park halinde olmasına rağmen yanlarına gelmemesinden şüphelendi. Minibüsü kontrol eden arkadaşları, Horzum’un yatar şekilde minibüsün içinde hareketsiz olduğunu gördü. 112 Acil Çağrı Merkezine haber verilmesiyle olay yerine gelen sağlık ekipleri, Horzum’un hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ekipleri kapısını açtıkları araç içindeki cesedin görünmemesi için ekip otosuyla perdeleme yaptı. Horzum'un arkadaşları ise çalışmaları endişeli gözlerle izledi.

"O DEĞİLDİR"
Olay yeri ve savcılık incelemesinin ardından Ramazan Horzum’un cansız bedeni otopsi için Adi Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Acı haberle bölgeye gelen Horzum’un yakınları ise ‘O değildir, o değildir’ diyerek gözyaşı döktü.

Ankara'da şüpheli olay: Bir kişi servis aracında ölü bulundu Ankara'da şüpheli olay: Bir kişi servis aracında ölü bulundu Ankara’nın Çankaya ilçesinde bir kişi servis aracının içerisinde silahla başından vurulmuş halde ölü bulundu.