İstanbul'da ikamet eden Bahattin Koç (45), Kurban Bayramı için ailesiyle birlikte memleketi Kastamonu Hanönü ilçesine geldi. Aile öğle saatlerinde dışarıya çıktı. Koç idaresindeki otomobil, Kastamonu-Taşköprü kara yolu Hatip köyü mevkiinde kaza yaptı. Taklalar atan aracın içindeki Bahattin Koç, eşi Nurcan Koç (42), oğlu Halil Onur Koç ile yakınları Münevver Akbulut (76) ve Saim Akbulut (24) yaralandı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaralılar hastaneye kaldırdı. Öte yandan kazadan saniyeler önce Halil Onur Koç'un babasını "Baba dikakt et, yoldan çıkıyorsun" diye ikaz ettiği öğrenildi.

Ankara'da feci kaza! Ankara'da feci kaza! Ankara Çevre Yolu Bağlıca mevkiinde 2 otomobil ve 1 minibüsün çarpışması sonucu meydana gelen kazada, içinde çocukların da olduğu 17 kişi yaralandı.

Ankara'da makas atan araç dehşet saçtı, ölü ve yaralılar var Ankara'da makas atan araç dehşet saçtı, ölü ve yaralılar var Ankara'da makas atarak trafikte ilerleyen araç adeta dehşet saçtı, araba ikiye bölündü sürücü ise öldü. Çok sayıda aracın hasar aldığı kazada 10 kişi de yaralandı.