Elim olay Gebze ilçesine bağlı Barış Mahallesi, 1.818 Sokak'ta yaşandı. İki ay önce karısından boşanan İ.G, çocuğunu almak için yakınlarıyla birlikte eski kayınpederi Süleyman Olgun’un evine geldi. Burada bir süre konuşan ikili arasında kavga çıktı. İ.G, cebinde bulunan bıçağı çıkarıp Olgun'a sapladı. Bu sırada evde bulunan akrabalar ile İ.G'nin yakınları arasında taşlı sopalı kavga çıktı. Olayda Olgun'un akrabaları İ.Ç, E.G, N.O. ve C.G. de yaralandı. İ.G. ve yanındakiler kaçarken yaralılar hastaneye kaldırıldı. Durumu ağır olan Olgun, doktorların çabasına rağmen kurtarılamadı. Yaralıların tedavisi sürerken maktulün Kocaeli Gümüşhane Dernekler Federasyonu (GÜDEF) Başkanı olduğu öğrenildi. Zanlılar ise polis tarafından gözaltına alındı.

Eski damat dehşet saçtı: 4 ölü Eski damat dehşet saçtı: 4 ölü Sivas’ta eski eşinin ailesinin yaşadığı evi silahla basan şahıs 4 kişiyi öldürdü.

Eski damat katliamı! Eski damat katliamı! Elazığ'da bir kişi, balkondan girdiği evde eski kayınbabası ile 16 yaşındaki baldızını öldürürken, kayınbiraderini de yaraladı.