Acı olay Ankara'da meydana geldi. İtfaiye eri, ekibiyle birlikte bir evde çıkan yangını söndürmek üzere olay yerine gitti. Yangın söndürültükten kısa bir süre sonra fenalaşan itfaiye eri, hayatını kaybetti. 

ÖLÜM NEDENİ KALP KRİZİ

Alınan bilgiye göre, Sincan Beyobası Mahallesi'nde ev yangını olduğuna dair gelen ihbar üzerine Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Temelli ve Polatlı istasyonu ekipleri olay yerine ulaştı.

Ekipler, tek katlı müstakil evin çatısında çıkan yangını söndürdü. Yangın söndürüldükten sonra olay yerinde rahatsızlanan Temelli İstasyonu'nda görevli iftafiye eri Bayram Koç, ambulansla Polatlı Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Bayram Koç, hastanedeki müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Koç'un, kalp krizi nedeniyle hayatını kaybettiği belirtildi.

ACI HABERİ ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DUYURDU

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Twitter'dan paylaştığı başsağlığı mesajında, "Temelli İstasyonumuzda görevli mesai arkadaşımız Bayram Koç, Sincan'daki bir yangına müdahale esnasında fenalaştı ve hastaneye kaldırılırken yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Acımız çok büyük. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesi ve itfaiye camiamıza başsağlığı dilerim." ifadelerini kullandı.

İtfaiye eri, itfaiye aracının altında can verdi İtfaiye eri, itfaiye aracının altında can verdi Karaman'da korkunç kaza, manevra yapan itfaiye aracının altında kalan itfaiye eri hayatını kaybetti.

Korkutan ev yangını: İtfaiye eri hastaneye kaldırıldı Korkutan ev yangını: İtfaiye eri hastaneye kaldırıldı Çorum’un İskilip ilçesinde 2 katlı bir evde çıkan yangın korkuttu. Yangında dumandan etkilenen itfaiye eri hastaneye kaldırıldı.