Edinilen bilgiye göre, İzmir'in Menemen ilçesinde öğretmen olan evli ve 2 çocuk annesi Emine Gökkız, 30 Temmuz günü sabah saatlerinde eşofmanlarını giyerek ve sadece yanına cep telefonunu alarak evden çıktı.

SPOR YAPMAK İÇİN ÇIKTI

İddiaya göre, merkez Pınarbaşı Mahallesi Boğasak mevkiindeki ormanlık alana spor yapmak için giden Emine Gökkız'dan yakınları bir süre sonra haber alamadı Telefonu bir gün boyunca açık olan ve arandığında çalan Emine öğretmen için yakınları polise kayıp başvurusunda bulundu.

Ormanlık alanda kaybolan Emine Gökkız için polis, jandarma ve AFAD ekipleri ve halkın da desteği ile arama kurtarma çalışması başlatılmıştı.

AĞACA ASILI HALDE BULUNDU

Arama kurtarma çalışmasının 4'üncü gününde öğretmen Emine Gökkız'ın cesedi Haymalı bölgesinde ormanlık alanda iple bir ağaca asılı vaziyette ölü olarak bulundu. Polis olay yeri ekipleri cesedin yanında incelemelerde bulunuyor. İlk bulgularda Emine öğretmenin intihar edebileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

Genç kız eşiyle tartışıp intihar etti, aile damada saldırdı Genç kız eşiyle tartışıp intihar etti, aile damada saldırdı Gaziantep’te yaşayan bir çocuk annesi kadın evde eşi bulunduğu esnada kafasına silahla ateş ederek intihar ettii Kadının ailesi olay yerine gelerek damatlarına saldırdı.

Önce kız arkadaşı gitti sonra ehliyeti, 20 yaşında intihar etti Önce kız arkadaşı gitti sonra ehliyeti, 20 yaşında intihar etti Samsun'da kız arkadaşından ayrılan 20 yaşındaki genç alkol alıp araç kullanınca polise yakalandı ve ehliyetine el konuldu. Peş peşe gelen bu olaylardan ötürü bunalıma giren genç canına kıydı.

Kanser hastası eşini kravatla boğduktan sonra intihar etti Kanser hastası eşini kravatla boğduktan sonra intihar etti Ankara’nın Keçiören ilçesinde Mehmet Yıldırım (70) kanser hastası yatağa bağımlı eşini kravatla boğarak öldürdükten sonra tabancasıyla kafasına ateş ederek intihar etti.