Avustralya’da bir süpermarkette alışveriş yapanlar neye uğradıklarını şaşırdı. Dev bir piton yılanının baharat raflarından kafasını çıkarıp etrafı kolaçan etmesi panik anlarına sebep oldu.

“BİR AN DURMAZ KAÇARDIM”

Bir müşteri, pitonun görüntüsünü çekerek Facebook sayfasından yayımladı. Bazı yorumcular ise “Ben olsam bir an durmaz, kaçardım” yorumunda bulundu.

PİTON GÖREVLİLER TARAFINDAN YAKALANDI

Woolworths yetkilileri, yılan görüldüğünde hemen bölgeyi kordon altına aldıklarını, bir yılan uzmanının da gelerek bu davetsiz misafiri yakalayıp götürdüğünü açıkladı.

Züccaciyede yılan paniği! Deprem oluyor zannetti Züccaciyede yılan paniği! Deprem oluyor zannetti Kocaeli'de zücaciye mağazasına giren 1 buçuk metrelik yılan korku dolu anlar yaşattı. İş yeri sahibi "Tabakları, tavaları salladı. Deprem oluyor zannettim ama baktım ki yılan girmiş, epeyce korktum" dedi.

Samsun’da panik: Aracın motoruna yılan girdi Samsun’da panik: Aracın motoruna yılan girdi Samsun’da bir aracın motor kısmına yılan girdi. Araç sahibinin imdadına itfaiye yetişti. Ancak onlar da yılanı çıkarmak için baya bir ter döktü.

Skandal görüntüleri yayılan İngiltere Sağlık Bakanı istifa etti Skandal görüntüleri yayılan İngiltere Sağlık Bakanı istifa etti İngiltere Sağlık Bakanı Matt Hancock, kendisi gibi evli olan danışmanı Gina Coladangelo ile samimi görüntülerinin basına sızması sonrası sosyal mesafe kuralını ihlal ettiğinin de ortaya çıkması ile istifa etti.