Batman'ın Şafak Mahallesi'nde sabah saatlerinde bir caminin şadırvan bölümünde bulunan muslukları çalan hırsız, güvenlik kamerasına takıldı

ŞADIRVANDA BULUNAN MUSLUĞU ÇALDI

Hırsız, caminin şadırvan bölümüne geldi. Önce namazlarını bitirip camiden çıkan vatandaşları bekledi ardından şadırvanda bulunan musluklardan bir tanesini hızlıca söküp çaldı. Olay saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Polis ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı.

Telefonunu çalan hırsıza üzüldü, üstüne bir de para verdi Telefonunu çalan hırsıza üzüldü, üstüne bir de para verdi İstanbul'un Sultangazi ilçesinde bir iş yerinden cep telefonu çalan hırsız, taksiye binerek kaçtı. Afrikalı hırsız taksi parasını ödemek için cep telefonunu satmaya çalışınca yakayı ele verdi. Telefon sahibi şüphelinin paraya ihtiyacı olduğunu anladığında hem şikayetçi olmadı hem de harçlık verdi.

Hırsız kardeşleri polis suçüstü yakaladı Hırsız kardeşleri polis suçüstü yakaladı Aydın'ın Nazilli ilçesinde meydana gelen hırsızlık olaylarının şüphelilerinin yakalanması için çalışma başlatan polis ekipleri, hırsız kardeşleri başka bir eve girmek isterken suçüstü yakaladı.

Hırsızlık zanlısı kadın adliyeye giderken göbek attı Hırsızlık zanlısı kadın adliyeye giderken göbek attı Lüks araçla hırsızlık avına çıkıp Türkiye'yi dolaşan 4'ü kadın 5 kişi polisin takibi sonucu Samsun'da yakalanıp çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Hırsızlık zanlısı kadınlardan birinin adliyeye giderken göbek atıp oynaması ise şaşkınlığa neden oldu.