Düzce'nin Çilimli İlçe Belediyesinde dün nikah kıydıktan 3 saat sonra motosiklet kazası geçiren Münire Kuğu, bugün memleketinde toprağa verildi.

MOTOSİKLET KAZASI GEÇİRDİ

Dün nikah kıydıktan 3 saat sonra Rüştü Can Ulcay ile bulunduğu motosikletin, önlerinde seyreden kamyona çarpması sonucu hayatını kaybeden Münire Kuğu'nun (21) cenazesi yakınları tarafından alınarak Çanakçı ilçesinin Bakımlı köyüne getirildi.

GÖZYAŞLARI SEL OLDU

Kuğu için Bakımlı Köyü Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi. Kuğu'nun naaşı Cuma namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından aynı köydeki aile kabristanlığında defnedildi. Cenaze törenine Münire Kuğu'nun yakınları sıra Çanakçı Kaymakamı Yusuf Baran Vural ve vatandaşlar katıldı.

Katliam gibi kazanın altından dram çıktı Katliam gibi kazanın altından dram çıktı Kırıkkale'de meydana gelen kazada hayatını kaybeden aileden geriye 2 çocuk daha kaldığı ortaya çıktı.

Meksika'da feci kaza! Freni patlayan tır otoyol gişelerine çarptı Meksika'da feci kaza! Freni patlayan tır otoyol gişelerine çarptı Meksika'da bir tırın freninin patlaması üzerine, otoyol gişelerine çarpmasıyla 3 kişi öldü, 7 kişi ise yaralandı.

Nikahtan saatler sonra kazada öldüler Nikahtan saatler sonra kazada öldüler Düzce'de öğleden sonra dünya evine giren çift, nikahlarının ardından motosiklet ile gezintiye çıktıkları sırada, kamyona arkadan çarpmaları neticesinde hayatını kaybetti.