Kızıltepe ilçe otogarı yerleşkesinde iki grup arasında sebebi henüz bilinmeyen bir sebepten ötürü tartışma çıktı. Taraflar arasındaki tartışma kısa sürede alevlenerek taşlı sopalı kavgaya dönüştü. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

POLİS BİBER GAZI İLE MÜDAHALE ETTİ
Polis, kavga edenleri ayırabilmek için havaya ateş açıp ve biber gazı kullandı. Kavgada aldıkları darp ile 2 kişinin yaralandığı öğrenilirken, yaralılar tedavi edilmek üzere Kızıltepe Devlet hastanesine kaldırıldı.

Olayda yaralanan 2 kişinin hayati bir tehlikeleri olmadığı, durumlarının iyi olduğu belirlendi. Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı.

Taşlı sopalı miras kavgası! Taşlı sopalı miras kavgası! Şanlıurfa'da, miras yüzünden birbirine giren kardeşler; taşlar ve sopalarla birbirine saldırdı.

Ağrı'da kız alıp verme tartışması silahlı kavgaya dönüştü: 3 ölü, 8 yaralı Ağrı'da kız alıp verme tartışması silahlı kavgaya dönüştü: 3 ölü, 8 yaralı Ağrı'nın Tutak ilçesinde akrabalar arasında kız alıp verme meselesi nedeniyle çıkan silahlı kavgada ilk belirlemelere göre 3 kişi öldü, 8 kişi yaralandı.