Mersin’in Tarsus ilçesinde sevdiği kızı kaçırmak isterken yakalanan genç, hem kendi hem de kızın yakınları tarafından öldüresiye dövüldü.

KAÇARKEN YAKALANDILAR

Sevdiği kız S.K. (16) ile şehir içi dolmuşa binip kaçan İ.K. (33) bir benzin istasyonunda kızın yakınları tarafından yakalandı. S.K. dolmuşun arka kapısından babası tarafından indirildikten sonra kızın ailesi dolmuşun içerisine girip İ.K.’yi araçtan zorla indirdi.

KANLAR İÇİNDE KALDI

İ.K. indirildikten sonra tekme, tokat ve sopayla dövüldü. Yere yığılan İ.K. yaklaşık 20 dakika yerde uzanmış halde bekledi. Kimsenin müdahale etmediği ve seyrettiği gencin yakınları bir araçla olay yerine geldi. İ.K., yakınları olduğu iddia edilen grup tarafından da dövülmeye başlandı. Kan içinde kalan İ.K. bir süre yerde kaldıktan sonra ayağa kalktı. Sendeleyerek yürüyemeye çalışan genç, istasyonun diğer tarafında yine dayak yedi. Diğer tarafta da S.K. kendi yakınları tarafından dövüldü.

HAYATİ TEHLİKESİ DEVAM EDİYOR

Olay yerine gelen ambulans, yaralı İ.K.'yi hastaneye götürdü. Yoğun bakımdaki İ.K.’nin hayati tehlikesi devam ediyor. Olay yerinde çalışma yapan polis, 7 kişiyi gözaltına aldı. Adliyeye çıkarılan 7 kişiden H.T.K., İ.G., Ü.C. ve İ.K. adlı zanlılar tutuklandı.

Fıkra gibi olay! Kız kaçırmaya geldiler, kundakçı sanılıp linç edildiler Fıkra gibi olay! Kız kaçırmaya geldiler, kundakçı sanılıp linç edildiler Aydın'da orman yangınlarının önüne geçmek için nöbet tutan vatandaşlar, yabancı plakalı aracı görünce kundakçı sanıp saldırmasının ardından, söz konusu kişilerin kız kaçırmaya geldikleri ortaya çıktı.

İzmir'de tüyler ürperten kız kaçırma cinayeti İzmir'de tüyler ürperten kız kaçırma cinayeti İzmir'in Karabağlar ilçesinde kız kaçırma nedeniyle husumetli olduğu iddia edilen iki grup arasında çıkan silahlı kavgada bir kişi hayatını kaybederken, 1 kişi de yaralandı.

Kız kaçırma kavgasında silahlar konuştu, kaldırımda yürüyen genç öldü Kız kaçırma kavgasında silahlar konuştu, kaldırımda yürüyen genç öldü İstanbul’da iki aile arasında kız kaçırma meselesi yüzünden kavga çıktı. Silahların konuştuğu kavgada iki yabancı uyruklu çocuk hafif şekilde yaralanırken, saldırı esnasında kaldırımda yürüyen 1 kişi de vurularak hayatını kaybetti.