İstanbul Esenyurt'ta kıskançlık krizi geçiren itfaiye eri S.C., tartıştığı karısı M.C.’yi boğarak öldürdü.

Cinayetin ardından dışarı çıkan S.C.  “Eşimi öldürdüm polisi arayın” diye bağırdı. Çevredeki vatandaşların durumu fark etmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi geldi. Sağlık ekipleri, olay yerindeki ilk incelemede kadının hayatını kaybettiğini tespit ederken gözü dönmüş zanlı ise polis ekiplerince gözaltına alındı.

“BENİM GİBİ BİR ADAMI KATİL EDECEKSİNİZ”

Olaya ilişkin konuşan bir komşu ise "Sokaktaki hayvanları beslemek için dışarı çıktım. Etrafta kimse yoktu. O sırada birinci kattaki daireden bir çığlık sesi geldi. Döndüm baktım daireye doğru başka bir ses gelmedi. Tabi farklı bir durum görmeyince ben evime çıktım. Benden sonra ise adam evinden dışarıya çıkarak ‘polis çağırın, karımı öldürdüm’ diye etrafa bağırmış. Bir ay önce bir tartışmalarını duydum. Eşini öldüren adam cama çıkmıştı. Sanırım alkollü bir şekilde küfür ediyordu. Bağıra bağıra ‘benim gibi bir adamı katil edeceksiniz’, ‘elimi bir gün kana bulayacaksınız’ diyordu. Bu olayı duyunca adamın o konuşmaları aklıma geldi. Bu olay olduktan sonra da polis ekipleri gelip adamı ve çocuğunu alıp karakola götürdü" dedi.

Öfkeli koca dehşeti! Eşi ve çocuklarının yaşadığı evi ateşe verdi Öfkeli koca dehşeti! Eşi ve çocuklarının yaşadığı evi ateşe verdi Aydın'da bir şahıs, gece yarısı eşi ve çocukları ile birlikte 5 kişinin yaşadığı evi ateşe verdi. Alevlerin kısa sürede binayı sarması ile yangına uykuda yakalanan apartman sakinleri canlarını zor kurtardı.

60 senelik kocasını 38 yerinden bıçaklayarak öldürdü 60 senelik kocasını 38 yerinden bıçaklayarak öldürdü Ankara'da Ocak ayında meydana gelen olayda 60 senelik kocasını 38 yerinden bıçaklayarak öldüren kadının yargılanmasına başlandı.

İzmir’de koca dehşeti anbean kameraya yansıdı! İzmir’de koca dehşeti anbean kameraya yansıdı! İzmir’in Aliağa ilçesinde 2 çocuk annesi genç kadının kocası tarafından çocuklarının gözü önünde darp edildiği anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Görüntülerin ardından gözaltına alınan koca çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.