Genç yaşlarda sıklaşmaya başlayan kalp krizi vakalarına bir yenisi daha eklendi. Bilecikli genç öğretmen Özge Vural, yakınları tarafından odasında ölü olarak bulundu. Olayın ardından yapılan incelemede Vural'ın kalp krizinden öldüğü ortaya çıktı.

ODASINDA CANSIZ BEDENİ BULUNDU
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nden mezun olan Özge Vural, Bilecik'te bir dil kursunda çok istediği öğretmenlik mesleğine başlamaya hazırlanıyordu. Beşiktaş mahallesi Girişimkent sitesinde ailesi ile birlikte yaşayan genç öğretmenden bir süre haber alamayan yakınları, odasına girdiklerinde genç kızın cansız bedeni ile karşılaştı. Yapılan incelemede kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği belirlenen Vural, bugün cenaze namazının ardından gözyaşları içerisinde Bilecik Şehir Mezarlığında toprağa verildi.
Özge Vural'ın, Bilecik'in tanınmış ses sanatçılarından Ali Rıza Vural'ın yeğeni olduğu öğrenildi.

19 yaşındaki genç kız kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti 19 yaşındaki genç kız kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti Hatay’da 19 yaşındaki genç kız kazandığı hukuk fakültesine kayıt yaptıramadan kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti. Kalp krizi vakaları gençler arasında giderek artarken uzmanlar da aileleri belirtiler ve riskler konusunda uyarıyor.

Kaşını delen genç kız kalp krizinden öldü Kaşını delen genç kız kalp krizinden öldü Brezilya'da evde kendi imkanlarıyla kaşını delen genç kız, birkaç gün sonra hayatını kaybetti.

Koronavirüsle birlikte kalp hastalıkları arttı Koronavirüsle birlikte kalp hastalıkları arttı Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kardiyoloji Ana Bilim Dalından Prof. Dr. Hakan Karpuz, Covid-19’a yakalanıp da hayatını kaybeden kişilerin büyük çoğunluğunu kalp hastalarının oluşturduğunu belirtti.