Samsun'da dehşete düşüren bir olay yaşandı. Genç kız, sınıfta kız arkadaşı tarafından sırtından bıçaklandı. Korkunç olay, İlkadım ilçesi Tepecik Mahallesi'ndeki bir lisede meydana geldi. Lise 9. sınıf öğrencisi 14 yaşındaki F.Y.P. adlı kız çocuğu sınıf arkadaşı K.H.D. (14) tarafından sınıfın içinde sırtından bıçaklandı. Özel araçla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan yaralı öğrenci tedavi altına alındı.
Genç kızın hayati tehlikesi sürüyor

BIÇAĞI KANTİNDEN ALMIŞ
Bıçağın kız çocuğunun sırtından girip akciğerine değdiği ve hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi. Bıçaklı saldırgan K.H.D. isimli kız ise Samsun Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı. K.H.D.'nin F.Y.P. ile önce kavga ettiği, daha sonra da kantinden bıçak alıp sınıfa gelip sırtından onu bıçakladığı ileri sürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Okulda Squid Game alarmı! Öğrenciler birbirlerine dayak atıyor Okulda Squid Game alarmı! Öğrenciler birbirlerine dayak atıyor Güney Kore yapımı dizi Squid Game, Belçika'da bulunan bir okulda krize neden oldu. İlkokul öğrencilerinin tenefüste 'kırmızı ışık, yeşil ışık' oyununu oynayarak birbirlerini tokatladıkları belirtilirken, okul yönetimi bazı öğrenciler hakkında disiplin cezası uygulayabileceklerini açıkladı.

ABD'de iki çocuk okulda katliam yapacaktı ABD'de iki çocuk okulda katliam yapacaktı ABD’de okulda katliam yapmayı planlayan iki ortaokul öğrencisinin planını güvenlik güçleri deşifre etti.