Mersin’in Silifke ilçesinde limon bahçesinde budama işi yapan Hüseyin Haskan, limon bahçesinde dalında 2 kilo 40 gram gelen bir limon buldu.

GÖRENLER ŞAŞKINA DÖNDÜ

Şaşkınlık içerisinde limonu alarak eve gelen Haskan’ın komşuları da gördükleri limon karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi.

BİN LİRADAN SATACAK

Haskan, limonu bin liradan satacağını belirtti. Dev limon alıcılarını bekliyor.

'Limon mu sirke mi' tartışmasına son: Turşuya çay ve asma yaprağı önerisi 'Limon mu sirke mi' tartışmasına son: Turşuya çay ve asma yaprağı önerisi Turşu hakkında yıllardır tartışılan 'limon mu sirke mi' ikilemi hakkında açıklamada bulunan Prof. Dr. Canan Hecer, her ikisinin de sağlık açısından zararlı olabileceğini belirterek, turşularda istenen asidik değer için sirke ve limon yerine çay ya da meşe ve asma yaprağı kullanılabileceğini ifade etti.

Uluslararası Uzay İstasyonu'na avokado, limon ve dondurma gönderildi Uluslararası Uzay İstasyonu'na avokado, limon ve dondurma gönderildi SpaceX, Uluslararası Uzay İstasyonu'na (ISS) ikmal yapacak ve içinde avokado, limon ve dondurma gibi bazı gıda maddelerinin bulunduğu mekiğini uzaya fırlattı.

Pişkinliğin bu kadarı! Hırsız soyduğu dükkanda yorulunca limonata içti Pişkinliğin bu kadarı! Hırsız soyduğu dükkanda yorulunca limonata içti Esenyurt’ta bulunan bir börekçiye giren hırsız pişkinliği ile pes dedirtti. Börekçinin cam pervazlarını kırarak içeriye giren hırsız, kasadaki paralar ile telefonu aldı, ardından ise kendisine limonata koyarak keyif yaptı.