Konya'da polis ve hırsız arasındaki ilginç diyalog duyanları güldürdü. Bir inşaatın demirlerini çalan hırsızlar polisler tarfından yakalanarak gözaltına alındı. O anlarda bir hırsız polise dönüp, "Beni biliyorsunuz komiserim, benim suçum yok” diyerek ilginç bir savunma yaptı. 

BEKÇİNİN DİKKATİ HIRSIZLARI YAKALATTI
Olay, saat 23.00 sıralarında merkez Meram ilçesi Küçük Aymanas Mahallesi Çöğür Sokak üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sokak üzerinde yapımı devam eden inşaatı bir süre kontrol ettikten sonra inşaat alanındaki demirleri çalan şüphelileri fark eden bekçi, durumu 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi.

HIRSIZDAN İLGİNÇ SAVUNMA
Olay yerine ulaşan ekipleri fark eden iki şüpheli, kaçmak istedikleri sırada yakalanarak gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüpheliler ekip aracına alındı. Şüphelilerin Ahmet I. ile Adem Ç. olduğu belirlenirken “Beni biliyorsunuz komiserim, benim suçum yok” diye kendini savunması dikkat çekti.

Şüphelileri fark eden inşaat bekçisi Duray Kılıç, “Olaydan 45 dakika falan önce geldiler ve birisi teli kaldırdı kontrol edip gittiler. Daha sonra arabayla tekrar buraya geldiler. İki kişi arka taraftan geliyordu. Bunlar da buradan kaçtılar. 45 dakika sonra falan ben arkadaşlarımı çağırdım. Onlar da geldi ve daha sonra tekrar geldi bu iki kişiden biri içeriye girdi. Diğeri de içeriden alıyordu. Ben polisi aradım. Çıkmadım kulübeden arkadaşlar da hemen geldi. Biri bu tarafa diğeri şu tarafa kaçtı sonra yakalandılar” dedi.
Polis ekiplerinin olay yerindeki incelemesinin ardından şüpheliler ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Cansız mankeni bile soydular! Küçük hırsızlar yakalandı Cansız mankeni bile soydular! Küçük hırsızlar yakalandı Antalya Manavgat'ta esnafın başına dert olan hırsızlar sonunda yakalandı. Zanlıların, cansız mankenlerin üzerindeki kıyafetleri bile çalması pes dedirtti.

İzmir’de hırsızlık kovalamacası: 1 ölü, 2 yaralı İzmir’de hırsızlık kovalamacası: 1 ölü, 2 yaralı İzmir’de bir iş yeri sahibinin motosikleti çalındı. İş yeri sahibi ve çalışanı hemen hırsızın peşine düştü. Hırsızlık zanlısı ile yaşanan kovalamacada 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

Yüzsüz hırsız, girdiği evi aynı günde iki kez soydu Yüzsüz hırsız, girdiği evi aynı günde iki kez soydu Aydın’ın Söke ilçesinde soyduktan sonra ateşe verdiği eve yeniden gelen hırsızlık zanlısı bu sefer çalışan ustanın cep telefonunu çaldı. Aynı günde girdiği evi iki kez soyan yüzsüz hırsızın görüntüleri güvenlik kameralarınca anbean kaydedildi.