Bursa'da kaçak yaptığı ahırı belediye tarafından yıkılan köylü, büyükbaş hayvanları ile belediyeyi bastı. Taşkınlık yapıp yapı kontrol müdürüne saldıran Ü.Y. gözaltına alındı.

Gözü dönmüş vatandaşlar, önüne gelene saldırdı.

POLİS MEMURU YARALANDI

Edinilen bilgiye göre Kestel Belediyesi yapı kontrol ekipleri Ü.Y.'nin Kazancı Mahallesi'nde kaçak yaptığı iddia edilen ahırını yıktı. Yıkıma sinirlenen Ü.Y. geçtiğimiz pazartesi günü Kestel ilçe meydanına getirdiği 2 adet büyükbaş hayvanı ile belediye binasını bastı.

İnekleri belediye binasının önüne bağlayan Ü.Y. Kestel Belediyesi Yapı Kontrol Müdürü A.P.’ye darp girişiminde bulundu. Ü.Y. ve yanında bulunan kalabalık yıkıma tepki gösterip müdahale eden güvenlik güçlerine de direnmeye çalıştı. Bir polis memurunun da hafif şekilde yaralandığı olay sonrası Ü.Y. ve yanında bulunan babası ve kardeşleri gözaltına alındı. Saldırıya uğrayan yapı kontrol müdürü A.P.'nin de darp raporu alıp şikayetçi olduğu öğrenildi. Olayla ilgili polisin başlattığı tahkikat sürüyor.

Motorlu testereyle belediyeyi bastı, başkan pencereden kaçtı Motorlu testereyle belediyeyi bastı, başkan pencereden kaçtı Yalova'nın Koru beldesinde motorlu testereyle belediyeye giren kişinin makam odasında sıkıştırdığı belediye başkanı pencereden kaçtı.

Şoförler belediyeyi bastı, Diyarbakır savaş alanına döndü! Şoförler belediyeyi bastı, Diyarbakır savaş alanına döndü! Diyarbakır'da otobüs seferlerine tepki gösteren midibüs şoförleri belediyeyi bastı. Güvenlik görevlileri havaya ateş açtı.Belediye önü savaş alanına döndü.

Servis şoförleri belediyeyi bastı Servis şoförleri belediyeyi bastı Bursa'da ilçe belediyelerinden düşük fiyata aldıkları 'S' plaka ile öğrenci ve işçi taşıyan servis minibüsçüleri, zabıtanın her sabah kendilerini durdurup araçlarını bağladığını iddia ederek Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı binasını bastı.