Batman'da yaşayan Bilal Keskin, arkadaşlarıyla birlikte pikniğe gitti. Sıcaktan bunalan Keskin, serinlemek için Batman Çayı'na girdi. Bir süre suda yüzen 19 yaşındaki genç, gözden kayboldu. Arkadaşları durumu 112 Acil Sağlık, jandarma, itfaiye ve AFAD ekiplerine bildirdi.

Olay yerine gelen ekipler, arama çalışması başlattı. Yaklaşık 6 saat süren çalışma sonucu Keskin'in cansız bedenine ulaşıldı. Acı haberi alan ailesi ve yakınları gözyaşı döktü.

13 yaşındaki çocuk Cennet Gölü'nde boğuldu 13 yaşındaki çocuk Cennet Gölü'nde boğuldu İstanbul Arnavutköy'de bir çocuk serinlemek için girdiği göletten çıkamadı. İtfaiye ekipleri, dipte çocuğun cansız bedenini buldu.

Küçük kızı kurtarmaya çalışırken akıntıya kapılıp boğuldu Küçük kızı kurtarmaya çalışırken akıntıya kapılıp boğuldu Diyarbakır’da küçük kızı kurtarmak için peşinden çaya atlayan kadın akıntıya kapılarak hayatını kaybetti.

4 yaşındaki Makbule oyun oynarken boğuldu 4 yaşındaki Makbule oyun oynarken boğuldu Denizli'den kahreden bir haber geldi, 4 yaşındaki Makbule oyun oynarken düştüğü sulama havuzunda boğuldu