Ankara'da bir market servisine her zaman olduğu  gibi müşteriler bindi. En son bir müşteri daha bindi ancak bu müşterinin marketten yaptığı alışverişe daie verilen fişin 100 TL değil de 95 TL olduğu gerekçesiyle servisten indirildi. İndirildikten sonra kendi servis aracının altına atan Faris Muratoğlu, çevredekiler tarafından aracın altından çıkarılırken, o anlar ise cep telefonu kamerasıyla kayıt altına alınmıştı.

İndirilen müşteri bunun üzerine servis aracının altına girdi. Araç altından zorla çıkartılan müşteri etrafındakilere tepki gösterdi. Servis aracıysa hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti.

Sosyal medyada kısa sürede yayılan o görüntüler tepkilere neden oldu.

'BENİM BAŞIMA GELEN BAŞKASININ GELMESİN'

Servisten indirilen müşteri Muratoğlu, kendisine yapıla bu duruma isyan etti.  Zor şartlarda geçimini sağladığını ifade eden Mahmutoğlu, "Benim başıma gelenler başka insanların başına gelmesin. Yatalak eşim var. Ona bakmak mecburiyetindeyim. Hamallık yapıyorum" dedi.

Ankara'da DEAŞ  operasyonu! Örgütle irtibatlı olan 15 yabancı uyruklu şahıs yakalandı Ankara'da DEAŞ operasyonu! Örgütle irtibatlı olan 15 yabancı uyruklu şahıs yakalandı Ankara'da çatışma bölgelerinde bulunan DEAŞ silahlı terör örgütü mensupları ile irtibatlı oldukları istihbar edilen 16 yabancı uyruklu şahsa yönelik gerçekleştirilen eşzamanlı operasyonda 15 şahıs yakalandı.

Ankara'da kahreden kaza: Anne ve kızı kayatını kaybetti Ankara'da kahreden kaza: Anne ve kızı kayatını kaybetti Ankara'da sürücüsünün hakimiyetini kaybettiği otomobil yol kenarındaki otluk alana uçtu. Kazada araç içerisinde bulunan anne ile çocuğu hayatını kaybederken 4 kişi yaralandı.

Ankaralılar dikkat! 2 günlük elektrik kesintisi Ankaralılar dikkat! 2 günlük elektrik kesintisi Ankara'nın Beypazarı ilçesinde planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları dolayısıyla 20 ve 21 Temmuz'da elektrik kesintisi yaşanacak.