Avustralya’nın Sydney kentinin yaklaşık 550 kilometre kuzeyindeki Emerald plajı açıklarında bir sörfçü köpek balığının saldırısına uğradı.

HAYATINI KAYBETTİ

Yerel kaynaklar tarafından yapılan açıklama göre, 20’li yaşlarındaki sörfçü kolundan yaralandı. Yeni Güney Galler ambulans servisi yaptığı açıklamada, saldırıya uğrayan sörfçünün çevredekilerin ve sağlık görevlilerinin müdahalesine rağmen olay yerinde hayatını kaybettiğini duyurdu.

PLAJ KAPATILDI

Olayın ardından plajın kapatıldığı öğrenildi.

Şnorkelle daldı, köpek balığıyla karşı karşıya kaldı Şnorkelle daldı, köpek balığıyla karşı karşıya kaldı İngiltere’de postacı Martin Yelland (38), Cornwall sahillerinde şnorkelle dalınca bir anda bir köpek balığıyla karşı karşıya kaldı.

Her sene 100 milyon civarı köpek balığı yüzgeci için katlediliyor Her sene 100 milyon civarı köpek balığı yüzgeci için katlediliyor Dünyada her sene 100 milyon civarında köpek balığı, yüzgeci, karaciğeri, derisi ve kıkırdağı için katlediliyor.

3 metrelik köpek balığı kıyıya vurdu 3 metrelik köpek balığı kıyıya vurdu Muğla’nın Datça ilçesinde yaklaşık 3 metre boyundaki dev köpek balığı kıyıya vurdu.