Adanın bağlı olduğu Barrow-in-Furness bölgesinin yerel yönetimi, pubın idaresini üstlenecek kralını aramaya başladığını duyurdu. 20 hektarlık bir alan üzerinde olan adada 14’üncü yüzyıldan kalma bir kale ve kamp alanları bulunuyor. 

10 YILLIK KİRA SÖZLEŞMESİ 

Yönetiminin ilanında Pubı idare edecek olan kişi veya kişilerin, Nisan 2022'den itibaren 10 yıllık bir kira sözleşmesiyle yönetiminin başına geçebileceğini belirtti. Yeni kral arayışının sebebi ise eski yöneticilerin adayı terk etmesi oldu. 

TAÇ GİYME TÖRENİ DÜZENLENİYOR 

Adadaki geleneğe göre, yeni yönetici 'Piel Kralı' olarak adlandırılıyor. Yapılan taç giyme töreninde yeni kral eski bir tahta oturtuluyor. Tahta oturtturulan kralın yeni kaskı ve elinde kılıcı varken kralın başından aşağı alkol boca ediliyor.

TÜM ALANLARDA SORUMLU OLACAK 

Yerel idarenin başında bulunan Ann Thomson, Piel Adası’nın özel olduğunu vurgulayarak adayın bütün alanlarda sorumlu olacağını belirtti. Adaya Nisan ve Eylül ayları arasında kısa bir gemi turu ile ulaşılabiliyor. 

Adanın turistlerle dolup taşan zamanları olsa da yeni kral ya da kraliçenin adanın ıssız olduğu dönemlerde yalnızlıkla da başa çıkması gerekecek.

İngiltere'deki araştırma ortaya koydu: Omicron'un 20 ana belirtisi İngiltere'deki araştırma ortaya koydu: Omicron'un 20 ana belirtisi İngiltere’de yapılan araştırmada Omicron varyantının 20 ana belirtisi tespit edildi. Semptomların ilk beşi ise burun akıntısı, yorgunluk, baş ağrısı, boğaz ağrısı ve hapşurma şeklinde görülüyor.

Erdoğan'dan İngiltere Başbakanı Johnson ile telefon diplomasisi Erdoğan'dan İngiltere Başbakanı Johnson ile telefon diplomasisi Cumhurbaşkanı Erdoğan, İngiltere Başbakanı Johnson ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Görüşmede Suriye ve Ukrayna'daki gelişmeler ile iklim ve mülteci başlıklarında meselelerin değerlendirildiği öğrenildi.

İngiltere'de yürek dağlayan olay! Kızının gözleri önünde öldü İngiltere'de yürek dağlayan olay! Kızının gözleri önünde öldü İngiltere'de çok acı bir olay yaşandı. Nicola Madden online toplantı esnasında kızının gözü önünde hayatını kaybetti. Madden'ın kalp krizi sonucu öldüğü açıklandı.