Orman yangınları ve sel felaketleri gibi afet anlarında topladığı yardımlarla gündem olan AHBAP Derneği'nin kurucusu sanatçı Haluk Levent, Acun Ilıcalı'nın bağışının nereye gittiğini sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile açıkladı.

 

Pek çok ünlü gibi orman yangınları döneminde AHBAP derneğine bağışta bulunan Ilıcalı ile ilgili bir paylaşımda bulunan Haluk Levent, "Sevgili Acun Ilıcalı’nın 5 milyonluk bağışının 1,5 milyonluk bölümü Fethiye ve Marmaris’e mobilya olarak gönderilmişti. Bugün de 2,5 milyonluk tutar Kastamonu, Abana ve Ayancık’ta sel felaketinden etkilenen ihtiyaç sahiplerinin evlerine kadar teslim ediliyor" dedi.

Acun Ilıcalı, yangından zarar gören vatandaşlar için AHBAP Derneği’ne 5 milyon liralık yardımda bulunmuştu.

Haluk Levent paylaştı, gözyaşları sel oldu Haluk Levent paylaştı, gözyaşları sel oldu Haluk Levent sosyal medyadan Marmaris'te yaşanan yangınla ilgili bir video paylaştı. İzleyenler gözyaşlarına boğuldu.

Acun Ilıcalı yeniden harekete geçti! Futbol kulübü satın alıyor Acun Ilıcalı yeniden harekete geçti! Futbol kulübü satın alıyor Geçtiğimiz sezon Hollanda Ligi ekiplerinden Fortuna Sittard'daki hisselerini satan Acun Ilıcalı, gözünü İngiliz ekibi Hull City'e dikti. Ilıcalı, görüşmelerin olumlu geçtiğini belirterek, "Karşı taraf bize güveniyor. Allah izin verirse hayalim gerçekleşecek" dedi.

Acun Ilıcalı açıkladı! Hadise’nin yerine Oğuzhan Koç’a teklif götürüldü Acun Ilıcalı açıkladı! Hadise’nin yerine Oğuzhan Koç’a teklif götürüldü Yeni sezonla birlikte ekrana dönmeye hazırlanan O Ses Türkiye'nin jüri kadrosunda değişiklikler yapılacak. Bugün 2. Sayfa programına konuk olan Acun Ilıcalı, Hadise'nin artık O Ses Türkiye'de olmayacağını söyleyerek Oğuzhan Koç ile görüşmelere başladığını açıkladı.