Alper Uyar, Mert Dikmen ve Özer Feyzioğlu’nun kaleme aldığı filme, iki şehidin hayat hikayesi işlendi. Ülkemizin acı gerçeği olan terörün, Anadolu’dan Karadeniz’e kadar nasıl etkilediği beyaz perdeye yansıtıldı. Mücadele eden, çalışkan, fedakar, sevgi dolu insanların yaşamlarından kesitlerde verildi. 

REKOR ÜSTÜNE REKOR KIRIYOR 

Şehit Eren Bülbül’ün doğum gününde 1 Ocak 2022 tarihinde vizyona giren TRT ortak yapımı ‘Kesişme, İyi ki Varsın Eren’ , bir buçuk günde tam 190 bin 387 kişi tarafından izlendi. Ulaşılan bu rakamla pandemi döneminde en büyük gişeyi yapan Türk filmi oldu. 

UZUN KURUKLAR OLUŞTU 

Pandemi koşullarına rağmen vizyona girdiğinden beri yoğun ilgi gören Kesişme, İyi ki Varsın Eren filmi, rekorlar kırmaya devam ediyor. Sinemaların önünde uzun kuyruklar oluşurken, sosyal medyadan üst üste güzel yorumlar yapıldı. 

YURT DIŞINDA DA İLGİ BÜYÜK 

Film sadece yurt içinde değil yurt dışında da yoğun ilgi gördü. Almanya, Avusturya, Fransa, İngiltere, Norveç ve Danimarka'da vizyona giren film, 5 Ocak'ta Belçika'da, 6 Ocak'ta ise Azerbaycan'da sinemaseverlerle buluşacak.

PROJE 3 SENELİK 

Araştırma, ön yapım, senaryo yazım ve yapım hazırlıkları, çekim süreci dahil toplamda üç seneye varan bir çalışmanın ve 14 haftalık çekim sürecinin ürünü olan TRT ortak yapımı "Kesişme; İyi ki Varsın Eren" filminin çekimleri Hatay'dan başlayarak Adana, Niğde, Nevşehir, Gümüşhane, Sivas, Ankara, Trabzon, İstanbul, olmak üzere 9 şehirde gerçekleştirildi.

USTA İSİMLER YER ALIYOR 

Sinemamızın usta ismi İsmail Hacıoğlu'nun Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik rolüyle müthiş bir performans sergilediği filmde, Trabzonlu genç oyuncu Rahman Beşel Eren Bülbül, Alayça Öztürk Gidişoğlu Cemile Gedik, Mutlunur Lafçı Ayşe Bülbül ve Emir Çiçek ise Hasan Bülbül karakterlerini başarıyla canlandırdı.

İdo Tatlıses’ten duygulandıran paylaşım! Babası İbrahim Tatlıses’in doğum gününü kutladı İdo Tatlıses’ten duygulandıran paylaşım! Babası İbrahim Tatlıses’in doğum gününü kutladı Yeni yılda babası İbrahim Tatlıses ile yaptığı düet ile gündeme gelen şarkıcı İdo Tatlıses, 2022 yılının ilk saatlerinde babasının doğum gününü kutladı. Sosyal medya hesabından, elinde biberonu ile babasının kucağında oturduğu çocukluk karesini paylaşan Tatlıses, "İyi ki doğdun babam. İyi ki varsın. İyi ki babamsın" ifadelerini kullandı. Nostaljik paylaşımı ile sosyal medyada gündem olan İdo Tatlıses’e peş peşe yorumlar yapıldı.

İbrahim Tatlıses’ten anlamlı jest: Konserine gelen hayranının kredi borcunu üstlendi İbrahim Tatlıses’ten anlamlı jest: Konserine gelen hayranının kredi borcunu üstlendi Hastalığı nedeniyle uzun zamandır konser vermeyen İbrahim Tatlıses, Ankara’da ilk konserini gerçekleştirdi. Konserde ise duygusal anlar yaşandı. Amasya’dan kredi çekerek kendisini dinlemeye gelen Urfalı hayranıyla şarkı söyleyen İbrahim Tatlıses, genç adamın tüm kredi borcunun üstlendi. Tatlıses’in güzel jesti ise dakikalarca alkışlandı.

İbrahim Tatlıses'in verdiği iş ilanı şoke etti İbrahim Tatlıses'in verdiği iş ilanı şoke etti İmparator lakaplı türkücü İbrahim Tatlıses, yoğunlaşan iş temposuna yetişemeyen müdürüne asistan arayışına girdi. Asistan için belirlediği kriterleri vatandaşları şaşırtan Tatlıses, başvuruları beğenmeyinc eilanı geri çekti.