Tüm dünyada hızla artan koronavirüs salgını, sosyal hayatı etkilemeye devam ediyor. Birçok ünlü sosyal medyadan paylaşım yaparak koronavirüse yakalandığını duyurmaya başladı. Bir kötü haber de ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’ten geldi. 

KORONAVİRÜSE YAKALANMIŞTI 

2011 yılında uğradığı saldırının ardından uzun süre ekranlara dönemeyen İbrahim Tatlıses, İbo Show ile ekranlara geri döndü. Ekranlara dönen Tatlıses, konser vermeye de başladı. Birden yoğun tempoya dalan İbrahim Tatlıses’in geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandığı ortaya çıkmıştı. 

MÜJDELİ HABERİ VERDİ 

Sosyal medya hesabından sürpriz bir paylaşımda bulunan 70 yaşındaki İbrahim Tatlıses, "Hayırlı günler arkadaşlar. Pozitiftim negatife döndüm" dedi. Sanatçı yarın akşam Ankara'daki bir mekanda konser vereceğini de duyurdu.

Altın fiyatlarında sert düşüş! Gram altın, çeyrek altın, cumhuriyet altını kaç TL? Altın fiyatlarında sert düşüş! Gram altın, çeyrek altın, cumhuriyet altını kaç TL? Altın fiyatlarında hareketlilik devam ediyor. Merkez bankaların enflasyonla mücadele için faiz artırımına gitmesi, özellikle Fed’in faiz artırımına tarihinden önce gitme sinyallerini vermesi altın fiyatlarında düşüşe neden oldu. Aynı zamanda koronovirüsün yeni varyantı Omicron, tüm dünyada hızla yayılması piyasalarda tedirginliğe sebep oluyor. Peki, gram altın ne kadar oldu? Çeyrek altın yükseldi mi? İşte güncel altın fiyatları…

Omicron'da onlar da risk altında: Her 5 kişiden biri çocuk vaka Omicron'da onlar da risk altında: Her 5 kişiden biri çocuk vaka Omicron varyantında 5 kişiden birinin çocuk vaka olduğunun altını çizen Prof. Dr. Gökhan Aydemir, çocukların en az bir doş aşı olması gerektiğini vurguladı, yeni koronavirüs varyantıyla ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Adalet Bakanı Gül: O köprülerin altından çok sular aktı Adalet Bakanı Gül: O köprülerin altından çok sular aktı Adalet Bakanı Abdulhamit Gül: "Eski Türkiye’nin adetlerini hortlatmak isteyenler Kur'an kurslarına Orta Çağ zihniyeti diyen çağdışı zihniyet bilmelidir ki o köprülerin altından çok sular aktı."