Çatlak Manisa'ya sıçradı: İyi Parti'den istifa edip CHP'ye geçtiler

Düzenleyen: / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
- Güncelleme:
Çatlak Manisa'ya sıçradı: İyi Parti'den istifa edip CHP'ye geçtiler

Politika Haberleri  / İhlas Haber Ajansı

Manisa Alaşehir İYİ Parti İlçe Başkanı Volkan Bozdağ başta olmak üzere toplan ilçe yönetiminde 8 kişi İyi Parti yönetimi ve partisinden istifa ederek, CHP’ye katıldı.

Alaşehir CHP Lokalinde düzenlen törene Alaşehir CHP İlçe başkanı Mustafa Öztürk, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek, Alaşehir Belediye başkanı Ahmet Öküzcüoğlu katıldı. İyi Parti ilçe başkanı Volkan Bozdağ ile birlikte yönetim kurulu üyeleri Kamil Yılmaz, Ömer Senir, Adem Sönmez, Müşerref Saruhan, Suat Saruhan, Emine Bozdağ ve Hasibe Bozdağ partilerinden ve yönetim kurulu üyeliğinden istifa ederek, CHP’ye katıldı.

Ayrıca Toygar Mahallesi Muhtarı Yusuf Aşkın, Emekli öğretmen Cahit Karaman da partiye üye oldu. Üyelerin rozetlerin CHP İlçe Başkanı Mustafa Öztürk, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek, Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu taktı.

'ÖZGÜR ÖZEL'E DESTEK İÇİN BİZ DE VARIZ'

Katılım töreninde konuşan Alaşehir CHP İlçe Başkanı Mustafa Öztürk, İyi Parti’den istifa ederek, partisine katılanların isimlerini birer birer sayarak teşekkür etti. İyi Parti’den ayrılan ilçe başkanı ve ekibi adına konuşan Volkan Bozdağ, "İyi Parti'ye gönül vermiş ne kadar İyi Partili arkadaşlarım eğer ki siyaset insan kazanma sanatıysa, ben zaten kazandım. Benim için her zaman varsınız var olacaksınız, İyi Parti kuruluş, fabrika ayarlarından çıkmış, hiçbir zaman çamur at izi kalsın görüşünde olmadım, olmayacağım. Sadece yeni genel başkana başarılar dilerim. Rayından çıkmış tren vagonları gibi ekonomisinden, işçisinden, emekçisinden, sermayesinden dağılmış bir ülke halindeyiz. Bu ülkemiz için, genel başkanımız Özgür Özel’e destek için biz de varız" dedi.

Düzenleyen:  - Politika
Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...