Yeni sezon öncesi transferin en hareketli takımı durumunda bulunan, Bruno Peres ve Gervinho’ya imza attıran Trabzonspor, Marek Hamsik’in işini de bitirdi. Daha şimdiden üç yabancıyı kadrosuna katan Karadeniz ekibi, TFF’nin yabancı konusunda 8’inin sahada olması kararından dolayı topa bastı. Şu anda kadrosunda sekiz olan yabancı sayısını üç takviye ile on bire çıkaran Karadeniz ekibi yeni isimleri kulübede tutmak istemiyor.

KARARA GÖRE TAVIR
Sol bek, sağ açık ve forvete takviye düşünen ve bu konuda da ağırlıklı listesi yabancı olan bordo mavililer, TFF’nin kesin kararı sonrası harekete geçecek. Forvet konusunda Kasımpaşa ile mukavelesi sona eren Koita cepte. Ki, Sörloth’un bir sezonluğuna dönmesi de söz konusu. Sol bek için de Saracchi ve Meling isimleri ön planda. Eğer TFF, sekiz oyuncu sahada olacak kararında diretirse yönetim transfer politikasında değişime gidecek.

Marek Hamsik Trabzonspor'da Marek Hamsik Trabzonspor'da Trabzonspor, Slovak yıldız Marek Hamsik ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Trabzonsporlu futbolcu Hüseyin Türkmen evlendi Trabzonsporlu futbolcu Hüseyin Türkmen evlendi Trabzonspor'un yıldız futbolcusu Hüseyin Türkmen bugün düzenlenen törenle evlendi.